Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas (tényleg magas) lányok elzárkóznak a tőlük alacsonyabb fiúk közeledésétől?

Figyelt kérdés

A lényeg: hogy személy szerint bennem mindig komoly érdeklődést keltettek a magas lányok. Nem az alkalmi kapcsolatok híve vagyok, inkább a komolyabbra hajtok, azonban magas lányhoz még nem volt szerencsém kapcsolat, inkább csak barátság ügyén.

Én 178 vagyok, és hiába, beteg vagy nem, a magasabb nők jobban érdekelnek. :) -> 180 v 180+... :)

A kérdés, hogy az ebbe a kategóriába tartozó leányzók, miért nem nyitottak az ilyen 'szokatlan' pár; 'szokatlan' párkapcsolat iránt?

Vagy csak nem volt még szerencsém?



2013. febr. 19. 02:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
NEM, majdnem összejöttem egy nálam magasabb lánnyal. Igazából engem zavart.:D
2013. febr. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Téged lehet... Nekem tetszene a szituáció. :)
2013. febr. 19. 02:23
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát látod én ilyen hülye vagyok...:D

Bár sztem csak kifogás volt, hogy most éppen miért nem kell csaj..:D

2013. febr. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én pl 181 cm magas lány vagyok, és engem is zavar ha egy srác alacsonyabb nálam, az 1-2 cm még nem is olyan zavaró, de 5 fölé már ne menjünk :)
2013. febr. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1-2 Ok, azt állítod, 5-ig ok, ha jól érzem. Számodra miért zavaró?:)
2013. febr. 19. 02:27
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem is tudom.... belegondoltál, milyen térden állva megcsókolni egy csajt? nah ez forditva is igaz lehet... ne csók miatt térdeljek..... ;)
2013. febr. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Mindenképp érthető, persze... :)
2013. febr. 19. 02:36
 8/23 Pretty Ballerina ***** válasza:
Van 180+ magas barátnőm, és ő sem szeretne nála alacsonyabb barátot.
2013. febr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy észrevettem, hogy senki sem szeretne... )

Azért köszi...

De a tényleges miért? ill zavaró? vagy mégis? - még nem derült ki, de azért köszönöm :)

2013. febr. 19. 02:39
 10/23 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nekem barátnőm azt mondta, hogy azért nem, mert ő is igényli, hogy biztonságban érezze magát egy pasi mellett, és egy alacsonyabb pasinál ezt nem érezné, és akarva akaratlan, nem tartaná olyan férfiasnak meg erősnek.
2013. febr. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!