Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg el kellene fogadnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg el kellene fogadnom a nejem álláspontját? Nem borotválja a hónalját mert azt gondolja rákot kaphat ettől mert majd késöbb az orvosok erre fognak fényt deriteni hogy ezt okoz. Butaságnak túnik nekem

Figyelt kérdés
De ő sír ezért hisztizik és mikor mégis leszedi akkor szorong hogy mi lesz és majd óregkorába mikor már ezt kiderítik majd megbánom hogy ezért bántom. Elvittem orvoshoz is aki Zt mondta ez nem betegség .nem kapott ellátást
2013. febr. 19. 19:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha EDDIG sem borotválta, akkor miért lett egyszerre ennyire fontos?

Mellesleg ha rendszeresen mosdik, akkor szaga nincs emiatt, és a saját testéröl van szó. (Ha büdös, az más téma, de akkor a borotválástól sem lesz jobb).


Viszont ha ennyire fél attól, hogy emiatt rákot kap, akkor jobb, ha tudod, hogy ilyen félelm kiválthatja ténylegesen ezt a betegséget.

2013. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

B..ssza meg, elszállt a kisregényem.


Röviden: annyi alapja van, hgoy a nyirokkeringésbe a hónaljnál a borotválás okozta mikrosérüléseken keresztül bejuthat ez-az. Nekem ez okozott egyszer csomót a mellemben - szerencsére csak megduzzadt nyirokcsomó volt.


De jó immunrendszer mellett komolyabb baj nem valószínű.

2013. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem kapott ellátást-a hülyeségre nincs gyógyszer.

Már bocsi hogy ezt mondom a feleségedre,és nem azért mert nem szőrtelenít,hanem azért mert ilyen hülye indokot talál ki.

2013. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Eddig kb 1 évvel ezelöttig nem volt ez a fóbiája kb 1 eve csinálja ezt néha leszedi és akkor megy a hiszti
2013. febr. 19. 19:48
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát gyantáztassa... De van még ezernyi megoldás a szőrtelenítésre. Mellesleg ha máshol borotválja az ugyanolyan "kockázattal" jár. És igen, nekem is marhaságnak tűnik a dolog. Ilyenről még nem hallottam, hogy rákot kapok mert borotválom a hónaljam... nonszensz...
2013. febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem keveri,gyantázni nem szabad a hónaljat,azért mert a mirigyeknek nem tesz jót,de a borotvával,epilátorral nincsen gond
2013. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A többi testrészén borotválja,vagy csak a hónalja lesz rákos?
2013. febr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meggyőzni hogy ez ostobaság. Ennyi erővel minden férfi arca rákos lenne a borotválkozástól. Egyiptomban az ókorban az egész testüket borotválták az emberek és nem lettek rákosak. Ha továbbra is szorong emiatt, érdemes felkeresni egy pszichológust.
2013. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem borotválja máshol sem már. De azelött se borotvat hasznalt hanem krémet stb. Az egesz szörtelenitessel szemben van ez a fóbiája
2013. febr. 19. 20:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy végleges szőrtelenítés. Igaz, egy párszor azt is meg kell ismételni, ha jól tudom, de hátha attól nem félne annyira.
2013. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!