Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy tah. Ság, ha az a kikötés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy tah. Ság, ha az a kikötésem (melyet még nem adtam tudtára a lánynak), hogy akkor járok vele, ha 10 kilogrammot minimum lefogy? :D

Figyelt kérdés
2013. febr. 19. 21:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
és ha alapból mondjuk alacsony és vékony pl. 45kg akkor legyen 35 kilós?
2013. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem fog neki jólesni, szóval inkább ne is mondj semmit...
2013. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Magas és húsos.
2013. febr. 19. 21:50
 4/23 anonim ***** válasza:

Első,szerinted ki várja el egy 45 kilós lánytól a fogyást?

Ha mondjuk 160 cm 75 kiló,akkor még érthető..

2013. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat jól kezdődik. Változzon, mert kéred. Oké, de mi lenne ha olyat keresnél aki alapból bejön? Csak érdeklődő típus vagyok. N
2013. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Egy igazi tahó vagy.Pláne,mert még szerencsétlen is.Járj inkább olyannal akinek a külseje is megfelel.,nem kell egy husisabb csajjal járni ha nem jön be.Miattad ha nem hülye nem fog megváltozni.Ha szeretsz valakit nem csak xS-es méretűen megcsinálva a fényben szereted,hanem amikor otthon van,smink nélkül,tréningruhában,vagy beteg,vagy most kelt fel,és nem az előnyös oldalát mutatja.

Ha valaki mellett mindig tökéletesnek kéne kinézni,akkor köszi de nem.Egy értelmes lány nem akar egy bábu lenni.

Mondjuk most megkérdezném,hogy hány kiló?Ha meg 80+,akkor az a 10kiló nem oszt,nem szoroz...

2013. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rommá oltást utolsó. Mert annyira megteheted, hogy arc nélkül beszélsz itt. :) Mert amúgy nagyon aranyos a csaj, de nem tudom becsapni magam, nekem fontos, hogy karcsúbb legyen, vékonyabb.
2013. febr. 19. 21:58
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten sokkal jobban járnátok, ha keresnél inkább egy neked elég vékony lányt. Nem dúlhat túlságosan a love. Nyilván csak szimpatikus, rendes lánynak tartod, de semmi több. Nem kéne mindkettőtöket becsapnod.
2013. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Már megmondtam neki, hogy nem akarok vele járni, de ezt még nem. De érthetetlen, most legyen bunkó vele? A tököm tele van, hogy nem értetek a szóból nők. :S
2013. febr. 19. 22:03
 10/23 anonim ***** válasza:

Ne játsszuk itt a szentet..

A szerelemhez testi-lelki vonzalom is kell.

A lelki itt megvan,ha a lány rendbehozná magát,meglehetne a testi is.

Az,hogy ha eddig se tetszett,akkor ezután se fog,hülyeség.Érdekes módon engem,amíg kövér voltam,le se sz*rtak alányok,mire rendbehoztam a testem,valahogy lett barátnőm,egy olyan,aki előtte szóba se állt velem.Erről ennyit:)

2013. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!