Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van a páromnak?

Figyelt kérdés

Vannak néha ilyen fura időszakai, amikor minden egyes apróságtól kiborul, és elkezdi hajtogatni, hogy minden az ő hibája és nagyon rosszul lesz és komolyan megijeszt, hogy esetleg kárt tesz magában. Ne gondoljátok, hogy ez nem valódi probléma, mert nagyon komoly, csak gondoltam, ha van itt valaki, aki pszichológiát is tanult, el tudná magyarázni, mi ez, és tanácsot tudna adni, hogyan lehetne segíteni rajta.

Igyekszem orvosi segítséget is belevonni a dologba, de nagyon nehéz bármit is kezdeni vele, ha egyszerűen nincsen betegségtudata, és normálisnak fogja fel, hogy értéktelen és mindent csak elront. Ami egyébként nincs így.


2013. febr. 19. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem tanultam pszichológiát, de egyértelmű, h egy szakorvos segítségére lenne szüksége a párodnak.

Ha itt orvos is válaszolna, ő sem tudna így segíteni rajta, ezt csak személyesen, és több kezeléssel lehet megoldani.

2013. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ötlet: Valahol olvastam, h a dokik úgy szoktak "közeledni" a pácienshez, h érezzék, h együttérzőek vele, h azt mondják velük is történt már ilyen.

Ha pl. te is mondanád neki, h te is hibás vagy ebben meg abban, meg az ember amúgy sem tökéletes.

Kiemelhetnéd az előnyeit, beszélj arról amit jól csinál...

Most ennyi jut eszembe.

Szedjen B1 vitamint, meg magnéziumot, az jó az idegekre.

2013. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szoktam szedetni vele. Köszönöm, azt hiszem, a közösségvállalás tényleg segíthet.
2013. febr. 21. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!