Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hajlamosak a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hajlamosak a másikat hibáztatni azok, akik félrelépnek vagy lelépnek?

Figyelt kérdés

az exem folyamatosan zsarolt, hogy legyek barna, ne hordjak magassarkút, ne sminkeljek, stb, szóval mindig is más nőt akart belőlem csinálni, amiért mindig is úgy éreztem, hogy neki nem én kellek valójában, hanem valami visszafogottabb csaj. szóval soha nem értettem minek van velem.

aztán lelépett.

és a mai napig engem von felelősségre, hogy miattam van vége, meg én ilyen meg olyan sz*r vagyok.

miközben én egy életen át mellette lettem volna szerelemben, hűségben.


miért nem vállalja fel saját magát, hogy neki kell más nő, nem én és ezért lelép.

és pont. a mai napig ezen vitázunk, hogy mert én. azt akarja, hogy nekem legyen bűntudatom miatta, hogy ő elhagyott.

még most is mondtam neki, hogy a mai nappal is, hogy nem vagy velem, nem akarsz kibékülni, csak saját magad bizonyítod, hogy Te magad akarod, hogy vége legyen, te hagysz el, te lépsz le, neked kell más. és nem én hagytalak el, nem én lépek le, ne terheld rám a felelősséget.


jelenleg fel tudnék robbanni. mert csak fújja a magáét.


kap az ilyen pofont majd az élettől?


2013. febr. 20. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
minek állsz vele szóba? Te is hibás vagy, mert ezen vered a nyálad ahelyett, hogy letiltanád mindenhol és ha meglátnád az utcán inkább átmész a túloldalra.
2013. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy nagyon bánt a dolog,és persze,igazságtalan,gonosz,egoista a pasi.Viszont pont ezért kár szóba állni vele.Arra nem méltó,hogy a hülyeségein hergeld magad.Egyszerűen nem kell foglalkozni vele,ez a legjobb bosszú.Hiszen éppen az a célja,hogy Téged bántson és idegesítsen.
2013. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A lelépésért nem hibáztathatnák a volt párjukat, viszont a félrelépésnél már megbocsáss, de nincs igazad. Épp az a lényeg, ha valakinek nem jó a kapcsolata, és mással akar lenni, akkor ne megcsalja a másikat, hanem szakítson vele.


Az meg teljesen egyértelmű, hogy a ti kapcsolatotokban ő okozta a szakítás okát, de hát basszus mond el neki majd ne beszélj vele...

2013. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

pontosan, hogy a szakítás fájdalma mellett, még az, hogy bánt és idegesít is, az nekem nagyon sok most így.

eleve elveszítettem akit szeretek, de még pont ő forgatja bennem a kést is.


csak azért nem értem, mert én ha valakit elhagyok, egész eddigi életemben én simán felvállaltam, hogy azért lépek le, mert nem szeretem és pont. nem ordítottam kígyót békát a másikra soha.

2013. febr. 20. 12:15
 5/19 A kérdező kommentje:

szerintem a megcsalás is ide tartozik valahol. levezetve:


megcsalja az illetőt = más kell neki = a párja nem kell = szakítás (csak ugye ez aljasabb megoldás, mintha tisztán lelépne vki - de úgy is minden mindig kiderül)

2013. febr. 20. 12:19
 6/19 anonim ***** válasza:

Így próbálják nyugtatni magukat!

Hiszen ha egy kapcsolat nem működik, azt (jobb esetben) két ember normálisan megtudja beszélni, hogy akkor most mi legyen, attól biztos nem lesz jobb egy kapcsolat ha mindenki megcsalja a másikat.

2013. febr. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ASOT ***** válasza:

Igaza van az 1-esnek! Mi a fenének beszélsz vele? Unatkozol?

Ne foglalkozz vele mert amiatt csavarodsz be , hogy állandóan az ő hülyeségeivel vagy elfoglalva.

Amíg vele így tartod a kapcsolatot addig nem is lesz normális, másik kapcsolatod.


Az meg az egyik legnagyobb hiba ha valakit teljesen meg akarunk változtatni egy kapcsolatban. Ha drogról vagy alkoholról van szó az okés h azt meg akarjuk változtatni de ilyen módon nem.


Akkor még is ki a fenébe szeretett bele akkor?? Szóval ez kezdettől fogva halálra volt ítélve ez a kapcsolat.


De te kis butus meg most is csak vele foglalkozól, ahelyett, hogy lesz@rnád.

2013. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Már megkapta, büntudatnak hivják ezért tereli rád a felelöswéget. Ne foglalkozz vele. :D Hogy lelki békére leljen.
2013. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

próbálok nem foglalkozni vele, csak jelenleg úgy érzem, hogy nekem senkim sincs a világon.


"kezdetektől halálraítélt" valahogy úgy. kezdetektől ez volt. habár a kapcsolatban éreztem sokszor azt, hogy bennem ott a hiba, hogy tulajdonképpen én voltam az, aki akarta ezt a kapcsolatot, aki nem akarta elengedni a másikat, szóval magamnak köszönhetem, hogy olyan embert "kötöttem" magamhoz, aki valójában nem engem akar, vagy másnak lett teremtve, vagy ilyesmi.

2013. febr. 20. 12:44
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem a te hibád, te akartad. Ő döntött, úgy hogy hozzád kőti magát. :)

Ez egyáltalán nem a te hibád, egy kapcsolathóz két ember kell.

Kipihened, mással foglalkozol és találsz majd más valakit. :)

Amúgy a bűntudat generelás egy rosszúl beidegződött konfliktus kezelési minta. Nem kell sajnálni Őt. El kell engedni... :)

2013. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!