Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már ilyenek járnának a fejében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már ilyenek járnának a fejében? (olvass tovább. )

Figyelt kérdés

Szivemmel még csak 3 hónapja vagyunk együtt,de már a családaalapitást,közös jövőt többször emlegette.


Igaz,már nyár óta nagyon jó baráti kapcsolatot ápoltunk (elmondhatjuk,hogy már akkor tudtuk,hogy egymáson kivül még ennyire senkivel nem voltunk egy hullámhosszon),nagyon megszerettük egymást,és ez szerelemmé alakult.

Nagyon szeretjük egymást,és igazán fontosak vagyunk egymásnak. Ennyire nekem még férfi ennyire nem bizonyitott,hogy mennyire szeret,pedig volt már kapcsolatom. Szóval nagyon örülünk egymásnak :)

Viszont egy dologra felkaptam már többször a fejem,mégpedig,hogy mennyire komolyan tervez velem. Ez valószinű a kora miatt is van,(ugyanis idén 27).

Megemlitette már a közös jövőt,az összeköltözést,de még a kislurkókat is. Többször őszintén mondta nekem,mennyire szeret és szeretné ha mindez valóra válna.

Én ezeknek mind-mind nagyon örülök,viszont nem túl korai még ilyenről beszélni? Ezt már neki is megemlitettem,és ez engem egyáltalán nem zavar,sőt,én is eltudnám képzelni vele az életemet,viszont nekem ez még szokatlan.

Örülök neki,viszont még szokatlan.

Én még egyetemre járok,szóval még pár év múlva valósulna meg mindez...


Mit gondolsz erről az egészről? :)


20N



2013. febr. 20. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az nem gond ha tervez,örülj neki,mert tényleg komolyan gondolja a kapcsolatott. Azt meg nyugodtan mondd el neki, hogy Neked ez tök jó,meg tettszik,meg te is így képzeled,de nem most,meg nem egy év múlva,hanem ha már pár évet leéltetek,biztos háttér,egzisztencia megvan stb,mert nem akarsz nyomorban élni,meg tényleg ismerjétek meg egymást,és haladjatok szép sorjában,jártok,összeköltözés,házasság,gyerek...

Nyugodtan mondd el neki.Ezen nem fog megsértödni szerintem,hanem megérti majd. Jobb ezt minél elöbb tisztázni.

2013. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Boccs de én már ott abbahagytam az olvasást h "Szivemmel". Gyomor ürítési ingerem lesz az ilyen boldog álomvilágban élő csöpögéstől, ezért a háziorvosom eltiltott az efféle kérdések olvasásától. De biztos lesz aki végigolvassa. További szép estét!
2013. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezzel ő is tisztában van,hogy előbb be kell fejeznem a sulit,nekem még az az első,aztán jön a többi sorjában. Nem buta srác,megérti ezt,hiszen ő is tudja,mi kell egy szép jövőhöz.

Ettől függetlenül ne gondolja senki,hogy nem örülök,nagyon szerencsésnek mondhatom magam.

2013. febr. 20. 21:39
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2013. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2.: Senki nincs arra kötelezve,hogy elolvassa illetve válaszoljon is rá,tehát ez most egy értelmetlen komment volt tőled. Mindenesetre köszönöm figyelmességed. Neked is további szép estét! :)
2013. febr. 20. 21:46
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak egy szubjektiv véleményre vagyok kivánvcsi!
2013. febr. 20. 21:47
 7/12 anonim ***** válasza:
kettes egy szubjektív véleményt mondott.
2013. febr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,én azt el is fogadom. Én a kérdésre válaszoltam!
2013. febr. 20. 21:53
 9/12 anonim ***** válasza:

4.Ismét:

Ha elfogadja,meg megbeszéltétek,akkor ez tök jónak hangzik,és minden rendben van. Szerintem...

Vagy még valami,amire kiváncsi vagy,kérdés?

2013. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet korai,mert a 3 hónap kevés,nem ismeritek teljesen egymást,s te még ráadásul fiatal is vagy-szerintem-és vannak befejezetlen dolgaid.(Egy élet is kevés,h kiismerje az ember a másikat egyébként.)


De,lehet,hogy ő örül,hogy talált egy normális lányt, és nem akar elveszíteni.De azért figyelni kell.Egyébként kb. 1,5 év amíg leesik a rózsaszín lepel,és utána mondhatod valamennyire ismeritek egymást.

2013. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!