Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak ti a barátaitoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti a barátaitoknak elmesélitek, ha tetszik nektek egy nő?

Figyelt kérdés

úgy értem,hogy nem randiztatok még vele,nem vagytok együtt csak beszéltettek már a nővel?

akkor is elmesélitek nekik,ilyenkor komolyan érdekel titetek a nő vagy olyankor is beszéltek róla,ha csak szórakozni akartok?



2013. febr. 21. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát anno elitebb havereknek igen, ahpgy ők is ha volt ilyen. De suttyó "höhöhö in te li...ööö...gen...sö." "haveroknak" nem. Bár ezeket mindig is rühelltem!


Meg "szép" emberekkel nem szabad ilyenről beszélni mert csakazértis lecsap rá. Neki nem kell csak hogy Te szívjál.

2013. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, a barátaimnak elmondom, sőt a legjobb haveromnak még azt is elmondtam hogy megdugtam a húgát. Az mondjuk nem tetszett neki, de egy sör mellet (amit én álltam) megbeszéltük. A férfiak mindent megtudnak beszélni higgadtan.
2013. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de miért,amikor még semmi sem történt?
2013. febr. 21. 11:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Semmi közük hozzá.
2013. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gergo_30F ***** válasza:
a szokásos "jaja, jó bőr" megjegyzéseken túl csak 1-2 _barát_nak beszélek olyan nőről, aki ilyen mértékben megfog. eddig kettőre ilyen esetre volt példa egyáltalán. szerintem ez nagyon alkat függő is; ki mennyire romantikus és nyitott alkat, milyen mélységű a barátság, stb.
2013. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1-2 szóban max.
2013. febr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!