Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok egy olyan barátnőb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok egy olyan barátnőben aki állandóan a fiúk társaságát keresi?

Figyelt kérdés
Barátnői nincsenek mert nem jön ki egy csajjal sem.
2013. febr. 21. 11:23
 1/10 Tréfarépa ***** válasza:
én nem igazán bíznék
2013. febr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyit adtál neki kölcsön?
2013. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok, de eszem ágában nem lenne megcsalni a párom.

A nők egyszerűen nekem túl sekélyesek, nem lehet velük jól kijönni, mindig csak a féltékenykedés van meg a rivalizálás, 1 barátnőm van csak, a többi mind fiú haver, főleg, hogy fiús hobbijaim vannak (foci, horgászat). De attól a páromat szeretem és belé vagyok szerelmes, nem a haverokba.

Szóval ez nem jelent semmit így önmagában.

2013. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy osztálytársam,akinek kapcsolata van,de suliban leginkább a fiúkkal van,de semmi rosszat nem csinál. Szóval ki tudja.

18/L

2013. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat... Ha meg megcsal az ő lelkén szárad ha van neki.
2013. febr. 21. 11:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem. Volt egy nagyon jó barátnőm. Aztán több haver fiújától hallottam vissza ezt azt magamról, de leginkább hazugságokat. Nem is csodálom, hogy ma már se férfi se nő nem áll vele szóba. ÉN SEM!
2013. febr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, nem szeretem a lányokat, nem tudok velük miről beszélni, küzdősportok érdekelnek, játékok, ilyesmi, fiúkkal ezekről tök jól el tudok dumálni, de amúgy végtelenül hűséges vagyok, sose csaltam meg senkit. Most attól még, hogy én az ellenkező nemmel barátkozom, az alapvető erkölcsi értékrendem nem változik.


Szóval szerintem nyugodtan megbízhatsz benne.

21L

2013. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze miért ne. Ha szeret nem fog megcsalni. Ha nem szeret akkor meg csak idő kérdése...
2013. febr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. valahogy mindig fiúkkal kerültem jó barátságba, mert úgy éreztem, hogy a lányok túlságosan érdekemberek és unalmasak, legalábbis a környezetem sajnos ilyen. De soha nem csalnám meg egyik fiúbarátommal sem a páromat. Sőt, már az elején leszögeztük, amikor még nem is volt párom, hogy semmi nem lesz közöttünk, csak barátság.
2013. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ivilicious ***** válasza:
Én sem jövök ki a csajokkal, mindíg fiú barátaim voltak, de komoly kapcsolatban hanyagolok mindenféle férfi társaságot :)
2013. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!