Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit értelmeztek sexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értelmeztek sexkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés

Meddig vártok ha csak a sexet akartok a lánytól/nőtől?

Lehet az, hogy tőlem csak ezt szeretné? Pár hónapja megisiztem egy pasit. Idő közben volt egy műtétem és még nem voltunk úgy. Egymás testét azért kezdjük feltérképezni, de még nem volt más.


Köszönöm a véleményeket.Jókat, rosszakat.


2009. szept. 9. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:

ami tényleges szexkapcsoaltom volt eddig az kétféle volt


-egyszeri alkalom,tényleg csak szex

-többszöri alkalom,napi 2x kb 1 hónapon át,első nap szexxel kezdtük az ismerkedést (egy hosszu kapcsolat kiheverésére jó volt)

2009. szept. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt egy két éves kapcsolatom ami csak a szexen alapult, de ezt a másik fél is tudta. Sosem voltak érzelmek, csak elvoltunk, szex, ennyi. Jó volt, érdekes változatosság a hagyományos kapcsolatokhoz képest.

Ebben az esetben én nem szoktam várni, rögtön lakásra hívom a lányt és ebből a lány is levágja hogy mi is a tényállás.

Miért várnék több randit ha az illetővel csak a szex a célom? Az időpazarlás lenne, időt pedig arra pazarolunk akivel többet tervezünk. Ez nem azt jelenti hogy az illetőt semmire sem tartjuk, csak éppen a csak szex kapcsolatokban felborulnak a hagyományos randevús szabályok.

Hogy a te esetedben mit akar a fiú az csak akkor derül ki ha kettesben vagytok. Nyilván ha beszélgetés helyett már a bugyidat húzza le, nem éppen a lelked érdekli.

Azt viszont érdemes megfigyelni, hogy ha a nők lefekszenek valakivel az első alkalommal, utána nagyon sokan azt mondják hogy még sosem feküdtek le valakivel elsőre.. mindezt azután hogy 5 percet sem kellett győzködni az ajtón belépés és a bugyiletolás között. Érdekes.

2009. szept. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mikor találkozunk akkor nem mindjárt jön a petting hanem elmegyünk valamerre és mikor hazaérünk egy kis idő elteltével van.
2009. szept. 9. 09:07
 4/7 anonim ***** válasza:
A petting még nem szex. Ha azt akarod kideríteni hogy csak a szexre megy -e, akkor várakoztasd 1 kerek hónapot. Ha kibírja anélkül hogy állandóan a szex-el nyaggatna, akkor érdemes lefeküdni vele.
2009. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez megy már egy ideje mivel pár hónapja ismizem vele.
2009. szept. 9. 10:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem ha előveszed a józan paraszti eszed, akkor te is rájössz, hogy mit akar tőled ez a fiú. Pl.: Neki van kapcsolata? Neked van? Ha egyikőtöknek sincs, és a srác x ideje, ahogy visszaolvastam több hónapja érdeklődik utánad, de még nem feküdtetek le,de azért ismerkedtek.. Akkor biztosan többetk akar mint szimpla szex kapcsolat. Nem akarlak megbántani, és nem is tudm mennyire vagy jó csaj, de nem vacakolna Veled ennyit, ha nem érdekelnéd igazán.

A csak szex kapcsolat az pedig tényleg csak szex alapon fekszik, mindkét fél szexuális kielégítését szolgálja, se többet, se kevesebbet.

L/24

2009. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amikor mi megismiztünk nekem is és neki is előtte lett vége a kapcsolatának egy ideje. Tudom, hogy most itt jön az még lehet nincs túl rajta meg ehhez hasonlók. De ezt soha nem lehet tudni ki mennyi idő alatt teszi túl magát egy kapcsolaton. Remélem igazad van és nem csak a sexet akarja tőlem. A műtétem miatt nem lehet sex. Igaz túl vagyok rajta, de még érzékeny. Ebből következtetek arra, hogy esetleg a sex ami jobban érdekli velem.
2009. szept. 9. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!