Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem? Hogyan szerezhetn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Hogyan szerezhetném meg?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ide írni, de úgy érzem ezt meg kell osztanom veletek, ugyanis nem tudom hogy mit tegyek. A történetet megpróbálom érthetőre és rövidre megfogalmazni.

Én 18 éves, gimnáziumba járó lány vagyok, adott még két szereplő, akik osztálytársam, egy fiú és egy lány.

A lánnyal jóba voltam, bár szerintem eléggé felszínes barátkozás volt a részéről. TUdni kell róla hogy nincsen egy barátnője sem, és ő az akire nyugodtan lehet mondani hogy plázapii.... Nem vagyok rá féltékeny, ne értsétek félre! Szép lány, meg minden, de idegesítően nyávog, direkt feltűnősködni akar, és kevés ember az aki el tudja viselni maga mellett. Nos, ez a lány még 1,5-2 éve össze jött a másik osztálytársammal, a sráccal, és azóta is együtt vannak. Biztos forrásból tudom, hogy azóta sem feküdtek le, nem volt köztük semmi, mert a lány még nem akar semmit.. de szedi a fogamzásgátlót hogy nagy mellei legyenek... :D A lány mindig nyávog neki hogy ez meg az nem jó, ez meg az legyen, és minden nap összevesznek. Tehát a srác láthatóan szenved mellette, mégsem hagyja el.

Tavaly összehaverkodtam a sráccal, sokszor felhívott telefonon, órán mindig mellém ült, átjött hozzánk, több haverjával kimentünk dumálni, és nagyon jó volt vele:) Éreztem azt a vibrálást. Egyszer felmentem hozzájuk suli után, meg még pár osztálytársam. Ő elhívott egy másik szobába és megcsókolt. Kérdeztem hogy miért tette?, majd azt válaszolta rá hogy mert jól nézek ki. Utána a többiek bejöttek+ átjött barátnője mert leckét akart írni vele, én meg inkább elmentem.

A lényeg az hogy nagyon nem illik mellé a lány. Soha nem jár vele bulizni sem,sőt szilveszterezni sem együtt voltak.

Idén megint feléledt bennem ez a pezsgés a srác iránt, és a remény hogy végre megkaphatom. Ha rá nézek mindig mosolyog, és látom a szemén hogy többet akarna! Nagyon jó vele beszélgetni, ha ránézek rögtön mosolyogni tudok, és bevallom izgulok ha tudom hogy most az az óra jön, mikor előtte ülök...

Elhatároztam hogy megpróbálok vele többet beszélgetni, hátha megint többet tudnék vele lenni.

Rólam annyit kell tudni hogy én is imádom a divatot, és szép vagyok, de nem vagyok nagyképű! Annyi a külünbség hogy nem birizgálom direkt a hajam, nem rakom ki minden nap a mellem, nem vagyok kétszínű, és nem panaszkodok mindig. Sokan mondták hogy sokkal jobban össze illenénk, és szerintem is! De én nem fogom elvenni tőle! nem vagyok olyan kegyetlen!

Szerintetek hogyan tudnám megszerezni? vagy kideríteni hogy szereti-e? Egyáltalán próbálkozzak?


2013. febr. 22. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
és még egy dolog ami számomra fontos: Mikor elsőben mentem az évnyitóra, ő volt az első akit megláttam, és elhatároztam hogy az enyém lesz! :)
2013. febr. 22. 18:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor szerezd meg. Ha ő kell neked, nincs választás.

Úgy is mindig az érzelmek diktálnak. Vagy várhatsz hátra dobja a csajt.

2013. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
esélytelennek tartom hogy csak úgy kidobja...
2013. febr. 22. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenre megvan az esély, ha nem akkor mond meg a srácnak a véleményed, miszerint az a nő személy csak tönkre tesz téged. Csak megérti majd és dobja.
2013. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!