Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindig ugyanaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ugyanaz?

Figyelt kérdés
Megismerek egy fiút, randizunk, beszélgetünk, smsezünk, én nagyon-nagyon könnyen belezúgok, elérem, hogy ő is teljesen belém szeressen, aztán mikor már teljesen az ujjam köré csavartam, megunom. Otthagyom, találok valaki mást és kezdődik az egész elölről. Volt már bárkivel ilyen? Vagy csak én unok rá ilyen hamar a fiúkra? Mintha nem lenne semmi, ami odakötne.. megszerzem és kész, aztán már nincs rá szükségem..:| 18/L

2013. febr. 23. 02:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Két esélyes a dolog.


Majd jön valaki, aki majd téged csavar az ujjai köré,

aztán

1. vele éled le az életed

2. úgy megszívat, hogy zártosztályon kötsz ki


Ismerek mind2 verzióból embereket :)

2013. febr. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon sok csaj ezt csinálja, és ja tényleg az szokott lenni amit az első ír. Őket csavarja utána valaki úgy az ujja köré, hogy egy életre törött lesz. Remélem megtapasztalod.
2013. febr. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendes tőled, feldobtad a napom:(
2013. febr. 23. 02:35
 4/14 anonim ***** válasza:

Remélem nem bántásnak vetted. Nem kívánok én rosszat,

csak készülj fel, hogy ez lehet. Egyik jó, másik rossz..


Harmadikat verziót kihagytam, de jobb is....

2013. febr. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mert ugyanazt a nyunyó típust választod,akivel ezt megteheted.
2013. febr. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, félteérted. A 2. válaszoló azt írta: "remélem megtapasztalod". Szerintem meggondolatlan dolog ilyet kívánni valakinek. Nem direkt viselkedem így, szánalomból pedig mi értelme az adott fiú mellett maradnom? Csak méginkább megkeseríteném az egészet.
2013. febr. 23. 02:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez részedről nem szerelem, csak fellángolás. Magad sem tudod, mit akarsz, csak azt, hogy mit nem, ezért továbbállsz.
2013. febr. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Esetleg nem elég férfiasak azok a pasik.

Vagy talán látens lezbikusság van benned.


Akár hogy is van, én javaslom figyelmedbe a "Kegyetlen játékok" c. filmet, illetve mind a 3 részét!!! Óriási alakítás, és pont az ilyen ügyekről szól :D


Amúgy meg küldhetnél magadról privát egy képet, legalább a testedről. Kíváncsi vagyok hogy mi féle ragadozó lehetsz, hogy mennyire nézel ki veszedelmesen.

2013. febr. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi, képet nem küldök:) 178 cm vagyok és 57 kg, triatlonista, szóval szálkás izomzatom van, elég vékony vagyok. :)Hosszú sötét hajam és nagy mogyoróbarna szemeim vannak. Elégedj meg ennyivel:)
2013. febr. 23. 03:07
 10/14 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem ez nem is olyan bonyolult, mint hiszed.

Megkaptad, a fiú is azt hiszi, hogy az övé vagy és nem küzd tovább. Érthető a reakciód.


Ha a fiú tenne róla, hogy ne und meg, akkor nem is unnád meg ;) Amúgy ez csak így neten keresztül megy vagy találkoztok esetleg nemi aktus van aztán utána unsz rá?


Mondjuk szerintem ez lényegtelen, aki nem harcol az nem érdemel. Ennyi ;)


23/F

2013. febr. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!