Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik a jobb hely lánykérésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb hely lánykérésre?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérni egy lány kezét és a legkisebb probléma miatt is már szét vet az ideg. Mivel kevés ideje van a lánynak, ezért nem tud eljönni velem egy étteremben, viszont szívesen eljönne velem cukrászdába, fagyizóba. Én viszont arra is gondoltam hogy egy tóparton, letérdelve romantikusan kérem meg. Ez jobb és emlékezetesebb nem? Az biztos hogy nagy meglepetés lesz, mert nem említettem még neki. Esetleg valami ötlet még, vagy jótanács?
2009. szept. 10. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit írtál az is jó. Nekem van még egy ötletem. Lehet nem fog tetszeni, de leírom. Úgyis neked kell eldönteni melyik ami kivitelezhető. Gondolom tudod hol dolgozik a lány. Remélhetőleg van ebidideje is. Menj be hozzá ( persze ha fix helyen dolgozik és nem utazgat) és ott a munkahelyén is megteheted. Vagy mikor este hazaér és otthon gyertyafény mellett.
2009. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Remélem még jönnek ide ötletek. Bocsi, de engem is érdekel. Igaz nő vagyok.
2009. szept. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a munkahelyén, az egyáltalán nem romantikus...és egy nőnek azért fontos a hely, mert mégis csak egyszer lesz lánykérés az életében (remélhetőleg:)) (Lány vagyok én is egyébként)

Jó a tópart,amit kitaláltl, az nagyon meghitt lehet. Vagy a gyertyafényes vacsi ahogy az első hozzászóló írta.

Sok sikert:)

2009. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez a tópart meg vacsora olyan sablonos,lejárt.nálunk egy éjszakai élényfüdő alkalmával történt a vízben :D
2009. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd el valahová egy hétvégére,és kérd meg ott a kezét! Vagy családi összejövetel kellős közepén!:)
2009. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha romantikus vagy volna egy tippem :), aminek én személy szerint biztosan örülnék :D

Ha romantikus beáll ítottságú a lány biztosan értékelni fogja :)

Csináljál szívboraítékokat :) helyezzél bele kissebb cetliket melyekre ráírod miért szereted...stb. Ezeket helyezd el a padlón hogy mikor bejön a lakásba egyből meglássa. Melléjük akár tehetsz gyertyát is és így feltűnőbb lehet ha még nem kapcsolta fel a villanyt. Helyezd ezeket ösvény szerűen, ami mondjuk a nappaliba vezet. Ott egy asztalra vagy akár a földre helyezd el a kis dobozkát. Lényeg, hogy addig Téged ne lásson míg oda nem ér és Tedd föl a kérdést amikor meglátja :) A doboz mellé akár egy rózsát is rakhatsz :) Sok Boldogságot!:)

2009. okt. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szívborítékot megtalálod: zsada.mindenkilapja.hu


Üdv.: Zsada:)

2009. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!