Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok a biztonságos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a biztonságos kapcsolatotokat valakiért aki nagyon vonzz de nem ismeritek még?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem adtam fel. Pedig lett volna rá lehetőségem, és ráadásul gazdag is volt a srác, de nem csak gazdag, hanem piszkosul gazdag. Hümm. Lehet, hogy mi nem leszünk még csak gazdagok sem, nem hogy piszkosul, de nagyon szeretjük egymást és boldogok vagyunk. Ez többet ér mindennél.
2013. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2013. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem ez nem a pénzől szól, hanem valakiről aki hosszú évek óta ugyamúgy vonzz, de közben 2 éve komoly kapcsolatom van és szeretem is a párom, csak elkell döntenem mégis vele élném le az életem vagy mással...
2013. febr. 25. 20:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, de a párom mellett döntöttem. Bárkivel vagy ugyanazzal találod szembe magad, mindenkinek vannak hibái és nehéz megszokni
2013. máj. 9. 14:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán
2019. aug. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!