Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kell tennem?

Figyelt kérdés
18 éves leszek és már volt egy kapcsolatombó egy kislány. (fészem is van. írjatok privit és akkor küldök linket.)szóval, hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy volt már kapcsolatom sőt!

2013. febr. 26. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Úristen ez tiszta értelmes kérdés :D
2013. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Böfögd oda úgy ahogy ideböfögted ezt a kérdést.
2013. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aha... értem! A válaszom pediglen: Zöld.
2013. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kisebbségnél - ahova írásod/kérdésed alapján sorollak - ebben a korban már magától értetődő a gyerek, szóval a leendőbeli barátnődnek kétlem, hogy meglepetést fogsz vele okozni, csak ne csodálkozz, ha ő is egy gyereket hoz majd a kapcsolatba.
2013. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 15:01

Nemtom te honnan vetted ezt az okosságot, mikor ez csakis bugyirózsaszín lehet. Dehát ezt rajtad kívül mindenki tudja.☺

2013. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Andii1 ***** válasza:
xD értelmesség OFF
2013. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

1.nem vagyok kisebbség! :DD

2. az a lényeg, hogy már a kislánynal elköltözött az anyukája New Yorkba. Csak tartozok annyival a mostani barátnőmnek, hogy elmondjam, van egy lányom egy régebbi kapcsolatból.

15 voltam amikor egy idősebb csajjal buliztunk megtörtént az és 9 hónapra rá megszületett Mary! szóval?? szerintetek?

2013. febr. 26. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki. Szerintem az se lenne jobb ha mondjuk már 2 éve együtt vagytok, és mondjuk akkor derülne ki.
2013. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!