Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vesztünk az ex barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vesztünk az ex barátommal aki még tudtommal mindig szeret. Miért nem keres?

Figyelt kérdés
Ok nélkül leoltott, majd irta, hogy hagyjam beken..(békén is hagytam) és 2órával elre írta, hogy ne haragudjak. Nem válaszoltam neki. Azóta szerintetek miért nem keres? Nem szeret igazábol? 17L
2013. febr. 26. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel, az exed?... Nyilván megunta a parádédat.
2013. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagy mondjuk azt várja hogy írjál neki?

nőként mondom hogy gáz amit csinálsz,ha izgat a dolog ne ide írj hanem neki

2013. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért nem neki írok, mert meguntam, hogy mindig csak én keresem..és nem hiszem, hogy "parádéznék". nem vagyok nyávogós, és féltékeny típus se. a barátaim 99% fiu szóval hidd el nem ez a baj
2013. febr. 26. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:
írt hogy ne haragudj,akkor most könyörögjön hogy reagáljál rá?
2013. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két óra múlva írt,és bocsánatot kért.Neked akkor reagálnod kellett volna,és békülnöd,nem pedig most ezen rágódnod.Ha még akarsz tőle valamit,akkor keresd!Hiszen ő már megette a megfelelő lépést,a folytatást joggal Tőled várta volna.
2013. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!:)
2013. febr. 26. 21:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és 4-eske...legyek már én a szar...ő irta ok nélkül, hogy haggyam békén
2013. febr. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!