Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek direkt vagy véletlen csinálja?

Figyelt kérdés
nagyon jóban vagyok egy fiúval (puszi,ölelés,találkozás)de nem járunk és már többször számat puszilta.szerintetek véletlen?mer úgy tűnik..de már kb 6-7szer 17/L
2013. febr. 27. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze én is véletlenül kezelés helyett lekapom a haverjaimat.... csak vicceltem
2013. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
véletlenül direkt.
2013. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dehogy véletlen.
2013. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszer véletlen félremegy a puszi, bár fura, de abból még nem feltétlen kell messzemenő következtetéseket levonni. Ha ezt valaki kétszer is eljátssza, az már elég gyanús... na de 6-7-szer? Nem gondolhatod ennyi alkalom után is, hogy csak véletlen volt :D
2013. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én ha ilyet csinálnék akkor az nem lenne véletlen....

Próbáld ki.

Legközelebb smárold le.

tuti siker. :-)

2013. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat..:)))

csak nem értem miért nem akar járni..veletek volt ilyen?

2013. febr. 27. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán csak nem meri mondani, azért is a szájrapuszi, mert várja, hogy mit reagálsz rá. Szerintem.
2013. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jesszus... ilyeneken gondolkoznak a nők :D megvan a válasz a "Miért van ennyi szingli srác Magyarországon 2013-ban?" című nemrég feltett kérdésre. már bocs, kedves kérdező :D természetesen nem véletlen
2013. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy majd lesz valami mer ez nem barátság...köszike nektek is
2013. febr. 27. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!