Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondat ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondat ezt a barátom?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, hetente 2 napot vagyunk csak együtt, mert nagyon elfoglalt.

Azt mondta, h ő ezen nem tud változtatni, de ha nekem rossz, akkor ő megérti, ha kilépek ebből a kapcsolatból. Szval, ha bánt valami, ne gondoljak rá, és nyugodtan szakítsak, mert tudja, h én jobban igénylem az ő társaságát és jobbat érdemlek.


Azért mondta, mert tudja, hogy probléma van, de annyira szeret, hogy inkább szakítsak, h nekem legyen jobb?


2013. febr. 28. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi miatt ennyire elfoglalt, de ha igazan szeretsz valakit akkor nem engeded ilyen konnyen el. Megertem, ha neked ez igy nem jo es ha nem tetszik keress jobbat. Ez kb ilyan volt.
2013. febr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán szeretne és érdekelnéd,nem engedne el ilyen könnyen.Minden probléma orvosolható,ha a másik fél is akarja.Viszont ha nem is akar megoldást találni,és inkább elküld,az már baj.Ugyanis nem azért küld el,mert jót akar neked,hanem mert neki így kényelmesebb.Így ugyanis nem kell változnia,sem alkalmazkodnia,és tőled is megszabadul.
2013. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet nem meri kimondani, hogy szakítana.
2013. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem szeret már
2013. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na beszéltem vele. Azt mondta, h már a kapcsolat elején gondolt erre, h nem kéne belemennie, mert keveset találkozunk.
2013. febr. 28. 20:17
 6/11 A kérdező kommentje:
A címben az elírásért bocsi :)
2013. febr. 28. 20:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Összebarátkoztál egy mondattal? Nagyon szép, hogy míveled az anyanyelvi tudásod, de szerintem ez már kissé beteges! X)
2013. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi a beteges?
2013. febr. 28. 20:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyéb válaszok?
2013. febr. 28. 20:46
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem ő nem szeret téged. 3 hónap elég rövid idő , ha már most azt mondja hogy menj ha neked így nem jó, ő megérti, ezt nem azért mondja mert annyira szeret. Ha annyira szeretne, akkor változtatni akarna, nem elengedni.
2013. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!