Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen most a kapcsolatunkkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen most a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

A barátnőm pénzért feküdt le idegenekkel, tehát megcsalt!

Az oka hogy az apját elbocsátották a munkahelyéről januárban, és szükség volt a pénzre. A szülei tudtak róla, és nekem is ő mondta el hogy ez történt. Az apja talált munkát, 4-én kezd, de még szükség lesz pénzre...

Nem tudom mit tegyek, mit gondoljak. Kérlek adjatok tanácsokat hogy ti mit tennétek a helyemben!


2013. febr. 28. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mint embert nem ítélem el, javaslom te se tedd. Viszont a barátjaként nem igazán lehet felette szemet hunyni. A kérdés szerintem az, hogy szeret-e téged. Ha igen, akkor megbocsájthatsz neki (ha valóban rá volt a családja utalva), de ha nem szeret, akkor hagyd ott.
2013. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én furcsán reagálnám le a dolgot.. De úgy érzem ha egy nő ilyent tesz, akkor már tényleg nagyon de nagyon nagy probléma állhat fent! Nem tudom mióta vagytok együtt de szerintem élősszőr lekellet volna ülni megbeszélnie veled, hogy mi a szitu.. És kitalálni valami biztos megoldást.. de ő a hátad mögött megkerült.. hát cimbi... elszállt a bizalom...
2013. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de a helyedben menekülnék azt hiszem. Takarítani pl. mindig lehet....

De hány éves? És mióta vagytok együtt?

2013. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ezt a páromnak csak abban az esetben bocsátanám meg, ha azért csinálja ezt a pénzért mert pl gyógyszerre kell a nagymamájának vagy az anyjának, akkor azt mondom, oké de még így is necces.

Sajnos érthető valamilyen szinten hogy ilyen világot élünk hogy az emberek mindent megtesznek azért hogy élni tudjanak, de ha már van kapcsolatom azért én azt elvártam volna hogy még előtte közölje ezt velem.

Én a barátnőmet ezért kidobtam volna, mert baromira nem értékelném ha más férfiakkal fekszik le, akár a pénzért hogy a szüleit segítse, akár nem. Ez prostitúció semmi más, és nekem prosti nem kellene.

Ezt neked kell eldöntened, nem nekünk hogy mi legyen tovább, én csak annyit mondok hogy alaposan beszéljétek ezt meg, és biztos vagyok benne hogy van más módja is a pénz keresésnek.

2013. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hármasnak üzenném, hogy lehet takarítani, de én jó pár hónapja nem találok magamnak nemhogy szakmabeli de takarítói munkát sem, se a neten, se az újságokban, a munkaügyi központról pedig ne is beszéljünk..Én a szüleimmel élek, eltartanak. De aki nem tud miből ételt venni, az nyilván nem takarítani fog elmenni, mert 30.000 Ft-tal kilehet törölni a... (plusz ismétlem, én beadom a jelentkezést takarítói állásra is, és még csak be sem hívnak állásinterjúra, nem hogy egyből felvegyenek..)
2013. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-tel értek egyet!


Nagyon sok ember álomvilágban él, és lövése sincs arról, hogy a VALÓ életben hogy mennek a dolgok, vagy hogy milyen helyzet uralkodik. Jó példa erre az a hozzászóló aki csak akkor fogadná el, ha gyógyszerre kéne a pénz.

2013. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Délután ültünk le mert mondta hogy komoly dolgokról kell beszélnünk. Azt mondta hogy előtte akarta elmondani, de nem volt bátorsága, de most már úgy gondolja hogy el kell mondania, mert nem tud így élni hogy én nem tudok róla.

A családja pedig olyan helyzetben került, hogy az anyukája fizetéséből nem tudták volna kifizetni az albérletet és a csekkeket, így nem lett volna hova menniük. Próbálkozott először álláshirdetésekkel, de nem volt idő az álláskeresésre. Sajnálom is, és szeretem, de nem tudom tényleg mit gondoljak most, erre biztos aludnom kell párat.

2013. febr. 28. 22:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező! Melyik megyében, országrészen éltek, illetve milyen a családi háttered? És a barátnődé? Csak azért kérdem, mert eléggé sokat számítanak mindezek, és nem egyszer tapasztaltam, hogy "ami az egyik embernek rémálom, az a másiknak valóság", és nem mindig tudjuk helyesen megítélni a másik ember döntését, a saját helyzetünkből.
2013. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor inkább kért volna tőled vagy a családodtól pénzt.
2013. márc. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!