Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány évesen lenne esélyem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen lenne esélyem egy nálam 4 évvel idősebb fiúnál?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és egy 19 éves fiú tetszik (tudom hogy ez 5 év lenne, de ő nemrég lett 19, és meg nemsoká 15 leszek) mondjuk hogyha 16 lennék ő meg 20 vagy én 18 ő 22 akkor lehet nála nagyobb esélyem?
2013. márc. 1. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen jó eséllyel pályázol nála arra hogy megdugjon és ott hagyjon. De ha mész is legyél óvatos
2013. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F*szért kell előítéleteskedni? Ha hajatna is rám egy fiatabb csaj, nem használnám ki, csak az utolsó szemetek olyanok. 20/F
2013. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sztem kb 17 től
2013. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló nem akarok most vele még járni, mert tudom hogy fiatal vagyok még hozzá, és mivel 19 éves többet akarna akkor tőlem csóknál meg kézfogásnál. ezért kérdeztem, hogyha sokáig leszek belé szerelmes akkor mettől elfogatdható hogy együtt legyünk
2013. márc. 1. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
17-18.
2013. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nálam lenne, de ez én vagyok, meg különben is szeretnék nagy korkülönbséget, vmér szeretem ha pedónak néznek :D olyan különlegesnek érzem magam olyankor :D

F19

2013. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!