Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a pároddal?

Figyelt kérdés

Össze szeretnétek költözni és ez a 2 alternatíva van ami hosszú távon szóba jöhet.


1. Egyikőtök szüleinél laknátok(nem külön szinten/emeleten, csak külön szobában), tesó/sógor nincs otthon, ti lennétek meg a szülők, vagy csak az egyik szülő. Később is itt laknátok a gyerekekkel.


2. Elmennétek külön albérletbe.


Azért kérdezem mert kíváncsi vagyok hogy manapság hogy gondolkodnak erről a párok.

Az én szüleim nem építettek házat, ezért a mamánál lakunk, itt laktunk mindig is. A mama régóta özvegy.

Én már biztos nem laknék itt ha lenne barátnőm és össze akarnánk költözni mert itt van a mama, anya, apa, meg akkor én egy nővel és gyerekkel. Így biztos nem terveznék hosszú távra és abba se mennék bele hogy anyóssal és egy barátnővel lakjak(kiszolgáltatottnak érezném magam).


2013. márc. 2. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

figyelj, ha működik a kapcsolat, akkor tök mindegy hol laksz. az albérlet az nyugis, de másnak fizetsz, nem a sajátod.

a szülők, meg okoskodnak. mindennek van előnye-hátrány

2013. márc. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Albérlet.
2013. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Albérlet.

Még a legjobb anyós és após is belefog szólni az életetekbe,ezt pedig előbb utóbb már nem fogod tolerálni.

Jobb megelőzni ezt,és albérletbe menni.

2013. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így 1 szobába nem!

Mi beépítettük páromnál a tetőteret, így olyan mint egy külön lakás, de egy térségben szülőkkel tutira nem.

Azért választottuk ezt mert nem akartuk lakásba költözni hanem kertes háznál akatunk maradni.

De páromnak már csak az anyukája él, de így is kellett h valamennyire külön legyünk.

2013. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!