Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a csajnak? SOS

Figyelt kérdés

1 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel!

Csodásan meg voltunk az 1-2 hétben, de utána meg változott.

Nem is érdeklem őt, mindig mellette vagyok jobba rosszba, viszont ha fordítva van a helyzet nem is érdeklem őt!

Rosszul bánik velem nem is foglalkozik velem.

Ha én nem írok rá akkor nem is beszélnénk egész nap!

Mi történhetett vele?

Nagyon szerelmes volt belem az elején ez változott volna?

Segítség emberek!



2013. márc. 2. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nehéz hetek várnak rád, barátom :(
2013. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű már nem szeret/kinézett magának mást/megtudott rólad valamit
2013. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ez már régen rossz.. Szerintem ülj le vele, és mond neki hogy ez neked így nem jó, és örülnél ha ő is foglalkozna veled, ha utána is ezt csinálja, akkor meg dobd ki a francba..
2013. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszotokat 3. kommentelő igen ez lesz a legjobb megoldás!
2013. márc. 2. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt.Volt egy lány elhívtam randizni nagyon jó telt úgyhogy követte egy másik és még egy ahol már ő mászott rám.Minden jó volt 1 hónapig aztán ő is hasonlóan megváltozott.1 hónapra rá szakított velem azzal az indokkal hogy csak fellángolás volt.Na erre mondom hogy anyád ...
2013. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!