Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret Senki? mihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret Senki? mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Senki nem keres. nincsenek igazi barátaim Csak "műspanok" .Csak egy jò baràtot szeretnèk akivel meg tudok beszélni mindent,meg tudjuk hallgatni egymást, keressük egymást, kiváncsiak vagyunk egymásra..esetleg ha ùgy adódik tanácsokat tudunk adni egymásnak stb... néha az a gondolat kerülget, hogy egy barátnőd kéne találnom, de nincs olyan lány akivel ilyen fiatalon ennyi mindent meg lehetne beszélni sajnos.és ha mégis van Senki sem érdeklődne irántam, mert nem iszok alkoholt minden hétvégén ,nem füvezek,nem cigizek nem járok 16 fős baráti társaságokba sem.szóval ilyen emberek nem arról híresek,hogy valaki is érdeklődne irántuk. szóval ennek annyi a lényege, hogy barát Vagy barátnő ,de én úgy akarok vele viselkedni, mint egy családtaggal. igénylem a közvetlenséget ez az igazság. Léteznek erre alkalmas emberek? mit kezdjek magammal? 16F

2013. márc. 3. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyere sírj a vállamon koma. Nekem sincsenek olyan "igazi" baártaim, max egy kettö ,de alapjáraton nem szoktam titkot rájuk bizni, mert úgy vélem, hogy ez az én gondom nem az övék :)

Hidd el ahogy idősödsz egyre kevesebb szökséged lesz barátokra :) A munka a hobbi a csajok elvonják az időt a barátkozásról. És Barátot meg alapbol nem kell keresned mert az "csak" kialakul egy idő után... vagy nem. :)

2013. márc. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hidd el jobb az ha mondjuk van egy igaz barátod, mint több kamu, nekem eddig 2 jó haverom volt a többi meg csak nyalt..:D Csajok terén 4 barátnőm volt eddig abból egyet szeretem igazán, de ő is átvert..:D

Fel a fejjel 16 vagy, még bármi változhat.:D

2013. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Szerintem próbálj nyitott lenni és élvezd egyedül az életed, ami kell azt megkapod. Automatikus folyamat ez.
2013. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hajdú-bihari vagyok, szívesen haverkodom.
2013. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ebben a szituban vagyok, senki nem keresi a társaságom pedig kedves vagyok.. pesti vagyok amúgy. Nyugodta rám írhatsz és duncsizhatunk skype-on :))
2013. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogj bele valamilyen új tevékenységbe: sport, rajzszakkör, zene, bármi, ami fekszik. Elkerülhetetlenül fogsz találkozni új és érdekes emberekkel. Garanciát senki nem tud adni arra, hogy barátaid lesznek, de az esélyeidet növelheted. Ráadásul, ha belefogsz valami újba, akkor a figyelmed is lekerül egy kicsit a magányról. Én egyedül vagyok most egy ideje, és kifejezetten élvezem. Nem aggódom azon, hogy nincsenek barátaim, vagy vannak-e és sokkal könnyebb így kijönnöm másokkal, és észrevétlenül lesznek barátságaim. A barátság különben sem végcél, hanem egyszerűen csak annak a megnyilvánulása, hogy hasonló utakon jártok, hasonló a célotok, szóval, mi lenne, ha követnéd néhány célodat, vagy kitűznél újakat. Kitalálnád, hogy mi érdekel, mi érdekelt eddig is, és elkezdenéd csinálni.
2013. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szervusz :)! Hát igen minden ember nem mondhatja el magában a dolgokat ! Szerintem egy jó kis társaságot keríts magadnak akik nem visznek bele a rosszba :) Nekem is van barátnőm akivel meg duncsizom a dolgokat + van egy fiú barátom is akivel jól ellehet hülyülni , ilyen társaságot keress :) Én is örömmel dumálok veled ha gondolod :) szió
2013. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!