Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ilyen dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen dolgokat kér tőlem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve vagyok együtt a barátommal. Sajnos távkapcsolat, mivel nagyon messze lakunk egymástól..de eddig minden jól alakul. Mostanában elég fura dolgokat kér tőlem.

Egyszer itthon voltunk kettesben és csókolóztunk, hátra döntött, de én elkezdtem ellenkezni. Eleinte vicces volt, utána már hagytam magam..

Mostanában mindig arra kér, hogy tegyek úgy, mintha menekülnék, ha nem akarnám, aztán végül engedjem magam.. szóval ilyen megerőszakolós dolognak tűnik az egész.

Ezt olyannyira csináljuk, hogy a lakás egész területén rohangálunk, ő a padlóhoz szorít, felemel, majd bevisz a szobába. (megjegyzem amúgy ezt én is élvezem)

A másik dolog, hogy jó pár évvel fiatalabb vagyok (9 év van köztünk) Én vagyok az első fiatalabb (legalábbis ennyivel fiatalabb barátnője). Tetszik neki, hogy ennyire fiatalos vagyok és már többször kért arra, hogy az ágyban is viselkedjek úgy, mintha diáklány lennék és korrepetálnék egy ismerősömet, vagy tanárommal beszélgetnék, ami egy szexuális dologba csap át.

Szerintetek ezek mennyire megszokott dolgok?

Előre is köszi a normális válaszokat! :)


2013. márc. 3. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hany evesek vagytok? Amugy a szerepjatek normalis dolog, ha nem mindig az van.

Meg igzabol, amig mindkettotoknek jo, addig minden elfogadott.

2013. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
18 leszek egy hónap múlva, ő 26.
2013. márc. 3. 20:19
 3/16 anonim ***** válasza:

az ilyen szerepjáték vicces lehet, és ninsc vele semmi baj, amíg van normális, szerep nélküli szex is

ugyanis lehet, hogy jól adod a naiv titkárnőt, akit a főnök kúrogat, vagy a kis diáklányt.. és oké, hogy ez tetszik neki.. de az is fontos, hogy Veled is élvezze a dolgot, ne csak a diáklánnyal!

2013. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ami jó nektek az ok
2013. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A fent leírtak kb az esetek 30%-ra igaz, a többinél normálisan mennek a dolgok :)
2013. márc. 3. 20:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet élvezed, de ebből inkább menekülnöd kellene. Nem törödik a te érzéseiddel hidd el!! Ő egy örült aki az erőszakot élvezi. Nem vagytok mély kapcsolatban, hogy ez elfogadott legyen és ez így bizarr illetve veszélyes is lehet.
2013. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg fiatalabb vagy jóval amit lefogadom többet ér neki mint amiért szerelmes lehetne beléd. Ha te megbizol benne akkor tedd azt. Nem egy fékezhető dologról beszélünk.
2013. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem vagyunk mi "mély kapcsolatban?"
2013. márc. 3. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Fél év neked mennyire mély?:) Ugyan már ne hülyíts engem. Ez nem mély akár mennyire is belezúgtál. Azt hiszed én nem szerettem bele senkibe gyorsan? A kapcsolatod nem mély ilyen kérésekre, de akkor is amit kér elég hamar teszi! Nem látod mire kér téged? Hát ha te ilyen magabiztos vagy akkor élvezd az erőszakot:) Akkor higyjed azt, hogy szerelmes beléd. Nekem nem gond.
2013. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kapcsolat mélysége nem az időtartamtól függ.
2013. márc. 3. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!