Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a jegyesem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a jegyesem haverja alkoholistát csinál a páromból? Sürgős, két hónap múlva összeköltöznénk.

Figyelt kérdés
3 éves távkapcsolatról van szó, és szeretnénk összeköltözni. Szilveszter környékén megkérte a kezem. A párom, az egyik haverjához költözött, külön kis házba az udvarába albérletbe. A haver, nyilván valóan alkoholista, mivel napi egy liter pálinka elfogy, bár van rá 4-5 fő aki segít neki általában ebben. A problémám az, hogy a páromat is itatja, és rám is rám tukmálja, de nekem NEM KELL! Nos, itt az ideje, hogy ide költözzek, de NEM AKAROK! Egy "kocsma" mellé semmi képen! És a páromat is ki akarom rángatni, mert nem akarom, hogy elnyelje őt a barátja életvitel szerű alkoholizmusa!!!! Kérlek adjatok ötletet, hogy hogyan tudnám rávenni, hogy a 30 000 forintos haveri albiból, egy drágább, de haver nélkülibe összeköltözzön velem.

#alkoholistát #páromból
2013. márc. 4. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nézd, szimplán megkered. Pisti, nem akarlak megbántani, de Sanyi egy alkesz. En nem akarok ilyen ember közeleben élni. Keressünk egy másik alberletet
2013. márc. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petera6 válasza:
Én annyit mondanék, hogy mivel megkérte a kezedet, épp itt az ideje, hogy megkezdjétek a közös jövőtöket. Amit tán kettesben kéne, nem a haverral. Mert gondolom, ha már megkérte a kezed vagytok annyira felnőttek, hogy ketten is megoldjátok a dolgaitokat. Úgy egészséges. Ez a közös lakás dolog igen ritkán szokott jól alakulni..még alkoholizmus nélkül is.
2013. márc. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én pedig azt gondolom, hogy ha már a kezdet ennyire döcögős és a vőlegényed a haverja által ennyire befolyásolható, akkor talán még időben át kéne gondolni a házassági terveiteket. A befolyásolható, haverokra hallgató hapsi később sem lesz más és nem hiszem, hogy egy-két év házasság után, esetleg már gyerekkel együtt annyira jó lenne egy válás. Én átgondolnám.
2013. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű!

Mondd el neki amit fent leírtàl!

Ha elköltözik veled, akkor szeret, itt kiderül More hajlandó érted!

Ha nem, akkor hagyd a fenébe, add vissza neki a gyűrűt!

2013. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ebben a párod is sáros, rendesen benne van. Ha azt mondja, hogy nem kell neki se a pia, akkor nem tud a haver alkoholistát csinálni belőle. Mi közös udvarosban lakunk, a szomszéd egyértelműen alkesz, ő naponta egyedül! issza meg az 1liter vodkát. Hiába kínálgatja, egy olyan emberből nem tud alkoholistát csinálni, aki visszautasítja. Szóval nem olyan gáz így az albérlet, ha te is ott leszel, majd meglátod, hogy a párod is ludas a dologban és vevő rá, ha elfogadja az alkoholt!
2013. márc. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Arra, hogy mondjam el neki azt amit fenn írtam, még a kérdés feltevése előtt megtettem. Nem értem el vele változást, pedig többször könyörögtem neki. Milyen pszichológiai fogásokkal tudnám rávenni, hogy úgy gondolja valóban így lesz a legjobb? Mivel szembesítsem, és hogyan, hogy hatásos legyen? Szörnyen makacs ember, és a hibáiból tanul csak!

2013. márc. 6. 17:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Az életem tanmeséjének vége a következő lett. Az exem a szomszéd lánnyal összebújt, és olyan jól sikerült, hogy a lány terhes lett. Én áldásom adtam rájuk, és angolosan távoztam.
2015. jún. 16. 13:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem még esküvő előtt. ...

Találsz majd jobbat, fel a fejjek

2015. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!