Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véletlenül pukiztam a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül pukiztam a barátom előtt este. Ilyenkor mit gondoltok fiúk?

Figyelt kérdés
este volt mikor aludtunk, nem biztos hogy hallotta, de lehet igen. nem említette másnap. az a baj hogy én elaludtam és előtte éreztem hogy kell de visszatartottam és gondolom mikor elaludtam akkor jött ki, én meg erre felébredtem. direkt figyelek ilyenkor hogy ne egyek semmi olyat, azt hiszem ittam két korty dús vizet. csak hát ő ezt nem tudja hogy nem direkt volt..ez olyan rossz érzés. pár hónapja vagyunk együtt
2013. márc. 4. 16:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Pedig a lányok nem szoktak :o
2013. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Lehet direkt fingani? :O

Amúgy meg azt gondolja, hogy te is emberből vagy.

2013. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát azt arra írtam hogy nem illik más előtt..
2013. márc. 4. 16:24
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Én is ilyen parás vagyok ilyen téren, mint te. Kérdezz rá mennyire szokott mélyen aludni, ha azt mondja, hogy nagyon, meg semmi zajra nem ébred fel akkor szuper dolgod lesz. Egy jó alvó emberke mellett ha teledurrogod a szobát akkor se ébred fel. :)
2013. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 fospuska ***** válasza:
87%
egy kapcsolat akkor tekinthető komolynak,ha már be lehet fingani a takaró alá. ez régi igazság.
2013. márc. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne parázz.. Mindenkivel megesik az ilyen, emberből vagy... :)
2013. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
oké :) de ugye átölelve alszunk és ha én megfordulok akkor ő is..szóval biztos nem alszik mélyen :/ de rákérdek
2013. márc. 4. 16:36
 8/15 anonim ***** válasza:
A forgolászás nem mindig egyenlő az ébrenléttel. Van aki beszél is álmában, tapogatózik, nyújtózik stb. A lényeg számodra az, hogy reggel ne emlékezzen semmire. :D
2013. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igaz :D
2013. márc. 4. 16:54
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
azt gondolja rólad hogy biztos ufó vagy :D ugyanis a lányok nem szoktak ilyet, sőt még wc-re se járnak ki, nekik tökéletes a testi működésük és inden bevitt anyagot 110%ig képesek felhasználni.
2013. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!