Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha a barátotok többet beszélne a lány barátaival mint veletek?

Figyelt kérdés
Plusz mindennap telefonálna az egyikkel? Elmondása szerint ebben semmi rossz nincs és szeret, de engem zavar.
2013. márc. 5. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy zavarna. -.-
2013. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mit kéne tennem?
2013. márc. 5. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:
lány barátok???? neked is vannak fiú barátaid??? mert ha nincs, akkor szerezz párat. Igen, baromira zavarna.
2013. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekem is vannak fiú barátim persze, de én nem telefonálok velük mindennap plána nem órákat és nem is beszélek velük többet mint a barátommal.
2013. márc. 5. 13:11
 5/10 A kérdező kommentje:
*pláne
2013. márc. 5. 13:11
 6/10 A kérdező kommentje:
*barátaim bocsi a hibákért, csak gyorsan írtam
2013. márc. 5. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
zavarna hát :D
2013. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
zavarna.. én vagyok a bnője, nem a lánybarátai...
2013. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szóltam már neki, de szerinte ez természetes hogy ennyire jóba van velük
2013. márc. 5. 13:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Zavarna. Elgondolkoznék, hogy mit tudnak többet azok a lányok, mint én.


Nyilván oka van, hogy velük oszt meg mindent és nem veled. A kérdés csak az, hogy mi.

2013. márc. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!