Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ehhez? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez? Nem zavarna? Sok választ várok

Figyelt kérdés
A barátnőm az exével beszél minden nap. Úgy is, hogy mellettem fekszik az ágyban és írogatnak egymásnak. Amikor csak tudnak beszélnek.

2013. márc. 5. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha néha dumálnának valamiről az nem zavarna. Viszont ha helyettem is az exével csacsogna, meg amikor csak teheti ott valami nem oké... Elbeszélgetnék vele a helyedben.
2013. márc. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sosem értettem, minek az exszel fenntartani a kapcsolatot, hacsak nincs gyerek. De, zavarna, megkérdezném, hogy szerinte ez nem ízléstelen? Miket irkálnak?
2013. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 fospuska ***** válasza:
én a következő alkalommal felöltöznék és szó nélkül hazamennék,ilyn nőnek magarázza el a tököm. vagy ha a lány van nálam,behoznám a cuccait és csak annyit mondanék,menjen haza. ha érti és hazamegy,az baj,de még nagyobb,ha nem érti és megkérdezi, miért. egyik esetben sincs melletted semmi keresnivalója.
2013. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélnek :/ Ritkán tudok csak rápillantani, takarja.
2013. márc. 5. 13:02
 5/15 A kérdező kommentje:
Együtt élünk amúgy. Friss kapcsolat, de már együtt élünk. Lehet túl gyors volt az összeköltözés.
2013. márc. 5. 13:03
 6/15 fospuska ***** válasza:
ki lakik kinél? vagy együtt béreltek?
2013. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő nálam, de én fizetek mindent. Szó szerint mindent.
2013. márc. 5. 13:11
 8/15 A kérdező kommentje:
Az albérletet is, a rezsit is, és mindent.
2013. márc. 5. 13:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Ritkán tudok csak rápillantani, takarja. <- ez csak nekem gyanus?

én fizetek mindent <- a csajszi csak eloskodik rajtad, ennek nem lesz jo vege

2013. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jézusom szerintem a pénzért van veled és közben együtt vannak a hátad mögött...
2013. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!