Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes engedni egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes engedni egy kapcsolatban, hogy a párunk tartsa a kapcsolatot az exével, vagy más férfiakkal, nőkkel? Sokan attól félnek, hogy újra összejönnek a volt párjukkal, vagy esetleg beleszeretnek másba.

Figyelt kérdés
De ha ettől kell óvnunk a párunkat, mert félünk, hogy elhagy minket másért, akkor milyen szerelem az ilyen? Ha pedig megteszi, valószínűleg soha nem is szeretett?
2013. márc. 6. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Én igenis félek. Bár azt mondják akit vinni lehet azért nem kár!
2013. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedni? Nem a tulajdonod.
2013. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megteszi még régen szerethetett csak már elmúlt, esetleg kiábrándult belőled, vagy hiányzik neki valami a kapcsolatból. Az exem egy másik lányért hagyott el és azzal indokolta, hogy a gyakori veszekedések, kötözködés kiölték belőle az érzelmeket és már semmi nem volt ugyanolyan mint régen. De csak akkor lépett le amikor biztos volt a másik csajban, nehogy végül két szék közül a pad alatt végezze. A legrosszabb az volt, hogy hazudozott azt mondta az anyja hivta, mikor a csajjal beszélt. Szóval emiatt nem tudtunk elválni barátsággal de ennyi év után már nem tudok rá haragudni én is átértékeltem sok mindent.
2013. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem kérnék engedélyt a páromtól, hogy a régi ismerőseimmel tarthatom e a kapcsolatot, vagy sem.

Egy jó kapcsolat egyik pillére a bizalom. Ha ez nincs, vagy elveszett, akkor ott már baj van.

2013. márc. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az "engedi" megfogalmazáson én is kivagyok... Nem az anyja vagy a főnöke vagyok a páromnak, hogy bármit is előírjak neki. Kifejezném a nemtetszésemet és hogy az ilyesmi nálam nem fér bele, ezek után pedig rá bízom, hogyan dönt.
2013. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ráerőszakolod a másikra a saját akaratod az nem túl egészséges kapcsolat. És egyébként érdemes "engedni" mivel, ha tiltod neki az csak annál érdekesebb lesz neki és annál jobban csinálni fogja..
2013. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Soha nem kértem rá engedélyt, és nem is fogok. Ugyanígy neki sem kell. Nekem nagyjából minden barátom fiú, a srácokkal valahogy jobban kijövök. Egyiktől se akarok semmit. Az exeimmel is jóban vagyok, beszélünk néha, főleg ha ők írnak nekem, én ritkán keresem őket. Az is előfordul, hogy találkozunk és együtt ebédelünk, vagy felmegyek valamelyik barátomhoz úgy, hogy a párom nincs ott.

Én előre közöltem a párommal, hogy ez nálam így működik. Ha nem tetszik akkor sajnálom, választhat nyugodtan mást, de ez változni nem fog. 24/L

2013. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Én senkitől nem tiltom a párom, meg semmi ilyesmi. Felőlem járkálhat akármerre a haverjaival nélkülem is, megbízom benne. Egy valakire tudok féltékeny lenni. Az előző barátnőjére.

Több, mint 5 évig voltak együtt, szóval erős érzelmek kötötték hozzá. A legelején megcsalta őt a csaj (igaz, csak egy csók volt), de megbocsátott neki. Aztán azért ért véget a dolog, mert a csaj szakított vele egy másikvsrác miatt, akivel már hónapok óta kavargatott...

Szóval, ha a pasimon múlik, még most is együtt lennének.. Sokkal több közös emlékük, élményük is van... Néha attól félek, hogy engem sohasem fog annyira szeretni, mint őt. Pedig már több, mint fél éve együtt vagyunk mi is.

Egy szó mint száz, szerintem nem érdemes túlságosan megfogni a párunkat, mert annak nnm lesz jó vége. Max az extől tartsa meg a 2 lépés távolságot, ha úgy van.

18/L

2013. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki így fél, akkor jobb, ha el se kezdi a dolgot. Ez igaz mindenre, a párkapcsolatokra is.
2013. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akinek mennie kell az megy akinek pedig maradnia az marad! ennyi 24 F
2013. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!