Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen ragaszkodom hozzá/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen ragaszkodom hozzá/ szerelem mit tegyek?

Figyelt kérdés

olyan nekem mint a drog. Pedig nem vagyunk együtt. A történet fura, én tudom h nem vok teljesen rendben lelkileg, ezért ahogy kezdtem kötődni úgy rohantam ki a kapcsolatból. Mert nálam nincs átmenet sajnos. Tudtam hogy emiatt a túlzottság miatt szétmentünk volna eleve idővel. DE a személyiségem ezen oldalát max elnyomni tudom, ezen változtatni nem. Egyszerűen legszívesebben vele lennék 0-24 semmi de semmi nem érdekel.tudom h ez nem oké. Na most eltelt 10 hónap h külön vagyunk.én szakítottam , paradoxon tudom. És most volt egy olyan mozzanat h talán hiányzom neki, én hülye jelnek vettem. és felvettem h legyünk barátok,de elutasított. Fogalmam sincs már mit tegyek. Senki azóta nem nyúlt hozzám, pedig sokan kezdeményeznek. De nem kellett más. Borzasztó érzés h nem tudtam bízni benne,hogy elfogad úgy ahogy vagyok (depi hajlam szorongás) az is borzasztó h lehet miattam ment gallyra az egész, és talán az a legborzasztóbb hogy forgalmam sincs mit érez ő. egy biztos, olyat éltünk meg együtt-ami elég ritka.Kérlek adjatok tanácsot, mert begőzölök teljesen. mit tegyek hogy újra magamra találjak? a munkám pontatlanul végzem a dolgaimat elhanyagolom,csak ő jár a fejemben.. :(


szakítsak meg minden kapcsolatot vele? olyan kínos már ez az egész..(a közös ismerősök felé is ) vagy kérdezzem h kezdjük újra? de ebben én se lennék biztos a fentiek miatt. Legszívesebben amugy beszélgetnék vele egy igazit, és megölném. (erre azonban nem nyitott)


Kérlek benneteket segítő szándékkal írjatok. köszönöm!


2013. márc. 6. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
jesszusom !!! MEGÖLELNÉM*elírtam tejóóég)))
2013. márc. 6. 19:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet ő volt az igazi,ha igy érzed..ne hagyd veszni! tapasztalat..beszéljétek meg,és többször probáld nem eldobni :) én is igy jártam forditott helyzetbe fiu létemre.bár mai napig ne madtam fel,mert tudtam hogy szeretett,de igy kellett lennie. majd egy nap... :) 19F
2013. márc. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 fospuska ***** válasza:
menj vissza hozzá a saját érdekedben és a problémádat mondd el neki. melletted fog állni. akkor is,mikor felkerestek egy (jó) kineziológust. mindkettőjükre szükséged van.
2013. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!