Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy észrevegye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy észrevegye most már készen állok?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársammal nem vagyunk közömbösek egymás számára. két éve karácsonykor szerelmet vallott de visszautasítottam, eléggé visszahúzódó srác,így elég nagy lépés volt neki, hogy elém állt és bevallotta. Akkor nem akartam tőle semmit, féltem hogy megbántam, féltem a tudattól hogy osztálytárssal járjak. ma már szeretnék vele komolyabb kapcsolatot, de nem tudom hogy kezdjek bele, a közös barátunk szerint most nekem kell lépnem mivel ő már egyszer lépett. Eljöttek hozzám filmezni ő is jött, és film nézés közben egymás mellett feküdtünk , fogtunk egymást kezét, és a színházban is kézen fogva ültünk. nem tudom mit kéne tegyek hogy észrevegye én is készen állok már hogy tovább lépjünk a barátságon? eddig nálam mindig a fiúk kezdeményeztek és akkor nekem csak igent vagy nemet kellett mondanom, most viszont én kellene hogy lépjek.

2013. márc. 7. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
smárold le és mond azt hogy mostmár készen állsz :) ennyi :D de ha én csaj lennék akkor 10000% hogy nem kezdenék teszetosza vagyis bocsánat (visszahuzodó/önbizalomhiányos/magányos... milyen dumák vannak még..?) sráccal... Egy Férfi legyen Tökös és legyen FÉRFI :))
2013. márc. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezért életképtelen a 15-18 éves lányok jó része, mert nekik csak "igent, vagy nemet kellett mondaniuk" eddig bármire.
2013. márc. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
legközelebb mikor mentek haza a suliból, mond meg neki már készen állsz és smárold le N
2013. márc. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért problémázol. Egyszerűen mond meg neki, hogy most már te is többet szeretnél a barátságnál. Nem muszáj rögtön lesmárolni. Jön az majd magától, ha kell.
2013. márc. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan öleld meg, puszild meg vagy akármi. kezdeményezhetsz nyugodtan, ő már egyszer tett lépést.
2013. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha egymás kezét fogdossátok, az nem egyértelmű mindkettőtöknek? Nem tudom, az én időmben ez már határozottan járás volt. :)
2013. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A karoddal karold át lazán a nyakát (mintha azt ölelnéd) és mond el neki h nagyon szereted és várj. Nekem felállt majd gondolkodás nélkül megcsókoltam és semmi nem érdekelt olyan vonzó volt! Ha nem jön össze akkor meg jó próba volt. 16/f
2013. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!