Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a volt barátom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

5 hónapja szakítottam a barátommal. Nagyon nagyon szerettük egymást, de ő döntött így, én elfogadtam. Azóta összejött egy lánnyal, nem helyi a lány, hetente egyszer találkoznak. Mi egy suliba járunk, így nehéz elfelejtenem őt, sőt úgy, hogy szinte egy társaságunk van. Nem beszélünk egymással,pedig nem volt csúnya vége. A barátai megírják nekem hogy folyamatosan figyel szünetekben. Nem csak rám néz, nagyon nagyon sokáig néz, olyankor nem lehet hozzá szólni, mert nem válaszol rögtön. Sajnos nehéz így hogy nem beszélek vele, de ott van a barátnője, így nem szeretnék ráírni. Őrülten szerelmes volt belém, konkrétan szerelem első látásra volt. 4 hónapig voltunk együtt. Nem tudom mit tegyek. Jövőre szalagavató, szeretnék vele táncolni. Feladjam az érte való küzdelmet? Vagy várjak kicsit,míg kitisztul a kép?

Én 17 vagyok, ő 18. És tényleg nagyon szeretem.



2013. márc. 7. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Írjrá. Semmit nem veszíthetsz!
2013. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagy szerelemről van szó, akkor meg tudjátok beszélni! Szedd össze a bátorságod, tedd félre a büszkeséged és próbálj beszélni vele (ne támadd le rögtön, csak puhatolózz, és venni fogja a lapot.) ha te kellesz neki, akkor úgyis kibékültök. Ha nem, akkor lépj tovább!
2013. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj rá, beszéld meg vele.
2013. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!