Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök a srácnak vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patty kérdése:

Bejövök a srácnak vagy sem?

Figyelt kérdés
Van az osztályunkba egy srác és nekem már tavaly óta tetszik, de volt neki egy barátnője így nem mertem lépni. már vagy 1 éve nincsenek együtt, és folyton felém és barátnőm felé bámul, néha szekál, de legtöbbször csak barátnőmet. nem igazán szoktunk beszélni sajnos, viszont barátnőmmel jóba van. nekem az a gyanúm, hogy barátnőm jön be neki, de bnőmnek nem ez a véleménye.

2013. márc. 8. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát milyen alapon jönnél be neki?

Semmi ráutaló jel.

Ezek alapján már inkább a barátnőd jön be neki, de a barátnőd szerint miért nem ő?

2013. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert tavaly barátnőmet nagyon megsértette egy kijelentésével . Velem pedig tavaly ugyan azt csinálta, mint az ex barátnőjével mielőtt összejöttek (piszkálta a hajam, mindig beszólogatott valami vicceset, megcsikizett stb.) idén konfliktusba keveredtem egy csajszival az osztályból és azóta nagyon megváltozott már szinte csak a beszólogatások maradtak meg, de azok is inkább bántóak, mint viccesek.
2013. márc. 8. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hogy mindkettőtöket próbálja fűzni, és ha nem jön be az "A terv" ami jelen esetben a barátnőd akkor marad a "B terv" ami viszont te vagy..
2013. márc. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj egy kicsit vele lenni a viselkedéséből majd kitudódik hogy mit is akar
2013. márc. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most már kezdek nagyon kíváncsi lenni, hogy mi lesz. Már szinte mindennaposak a veszekedések barátnőmmel a srác miatt, mert én féltékeny vagyok rá, ő meg úgy tesz mintha nem is érdekelné.
2013. márc. 8. 17:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebből az lesz majd figyeld meg hogy összefog jönni a barátnőddel, és téged nagy ívben le fognak sz*rni..

De ne legyen igazam..:D

2013. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szép boldog tiniévek....ezek a nagy problémák.

Jó, lehet én is ilyen voltam, de ha annyira akarna valamit az a srác, nem így viselkedne. A barátnőddel meg szerintem ne veszekedj egy fiú miatt.

2013. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az az érzésem nekem is, hogy össze fognak jönni. próbálom türtőztetni magam és nem kiakadni mindig. de a mai napon betelt a pohár. Barátnőm körülbelül le r*bancozott csak azért mert féltékeny vagyok. Szerinte nincs mire, de rajtam kívül még 2 ember van akinek ugyan az a véleménye. lehet 9 év barátságának egy fiú fog véget vetni, eléggé szomorú dolog.
2013. márc. 8. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor sem lesz világvége.

A fiatalkori barátságok csak nagyon kevés esetben tartanak ki a felnőttkorra, mivel még mindenkinek változik ilyenkor a személyisége.

Szóval ne izgulj ezen, hogy mi lesz.

A helyedben én inkább keresnék valami más srácot, kár féltékenykedni és szítani még a tüzet.

2013. márc. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azt hiszem sikerül tisztázni a dolgot barátnőmmel. ha összejönnek annak is fogok örülni, mert fontosabb nekem a 9 év, mint a srác :)
2013. márc. 8. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!