Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párodat szereted a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodat szereted a legjobban a világon?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem, a macskáimat. :D
2013. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Inkább a szüleimet, ők örökre mellettem lesznek, a párom pedig nem biztos..:)
2013. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen
2013. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én anyámat szeretem a legjobban, mert felnevelt és mindig mellettem áll... Ezt egyetlen Barátnő sem tudja felülmúlni. Mert a lányok jönnek mennek, de anyámbol csak egy lesz amig élek :)
2013. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő és a testvérem a legfontosabbak a számomra.
2013. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is anyát, tesómat, és utána van a párom. De nehéz ez így, legszívesebben nem választanék.:)
2013. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnék dönteni a párom a gyerekeim és anyám között.Ezen fölösleges gondolkodni.
2013. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, pedig normális szüleim meg tesóim vannak, őket is szeretem nagyon, de nekem a párom jelenti a világot, és mellette vagyok a legboldogabb :) Ha csak egyetlen embert választhatnék a világon, bár nehéz döntés lenne, de a páromat választanám.
2013. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

A párom és a családom a legfontosabbak az életemben. Nem akarok ilyen szempontból dönteni a párom és a szüleim közt. Sőt, ha lesz gyerekünk, valószínű a párom és a gyerekünk közt sem tudok majd választani, hogy kit szeretek jobban.

Máshogy szeretem a páromat, máshogy a családomat. A legközelebb azért mégiscsak a férjem áll hozzám, vele tudok mindent megosztani, nem véletlenül őt választottam, hogy végig kísérje az életem. De mind a családom, mind a férjem mindig mellettem álltak és tudom, hogy mellettem is fognak, mert azért már egy s máson túl vagyunk.

2013. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!