Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a haverjaim részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a haverjaim részéről?

Figyelt kérdés

Mióta megismertem a barátnőmet és eljárt velem a baráti társaságomba, azóta mindenkitől azt hallom, hogy milyen jó csaj, neki is állandóan bókolnak, azt mondják, hogy ilyen szép és egyben jófej csajt még sose láttak. Ennek eleinte nagyon örültem és büszkén vittem magammal mindenhova, de most már kezd ez a dolog zavarni.

Fél éve vagyunk együtt, de még mindig ez a helyzet, közlik velem, hogyha én nem lennék akkor biztos ráhajtanának. Gyakran hívják olyan programokra is, ahova én nem tudok menni, beszélnek vele neten is meg minden.

A barátnőm biztos, hogy semmit se akar tőlük, tuti nem flörtöl velük meg semmi, szóval benne abszolút bízom.

De a haverjaim viselkedése kissé fura.

Le kéne őket állítanom? Vagy örüljek inkább, hogy ennyire kedvelik a barátnőmet?

22F


2013. márc. 10. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Túlzásba viszik szerintem.
2013. márc. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szólj be nekik mikor ilyeneket mondanak, hogy vegyék észre magukat. De amúgy meg ha a barátnődet nem érdekli, annyira nincs miért izgulnod. Mondjuk én sem lennék boldog, de ha több nem történik szerintem annyi elég hogy viccelődve visszaszólsz nekik meg hasonló aztán majd megunják. talán :D
2013. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 intrepid ***** válasza:
Megszépült melletted a szerelemtől. Bemutatsz neki? :-)
2013. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

balek vagy.

náluk ha valaki bulizni viszi a nőjét a haveri társaságommal,akkor az egyet jelent azzal,hogy valaki be fog próbálkozni.

az egyik haverom erre van specializálódva,régebben én is csináltam

de megérdemled.

így jár az aki mutogatni akarja,de nem képes uralni a környezetét,nem elég domináns hozzá,hogy tiszteljék azt ami az övé.

2013. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*n
2013. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem teljesen alap, hogy vigyem magammal társaságba a barátnőmet, mivel sokkal jobban érzem magam úgy, ha ő is ott van, együtt sokkal jobban el tudunk viccelődni, sztorizgatni. Nem azért viszem, hogy mutogassam, bár tény, hogy nagyon büszke vagyok rá, hogy velem van.
2013. márc. 10. 00:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb úgyis megfogják dugni.Erre valóak a barátok és a haverok
2013. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit. Ha megbízol a barátnődben, akkor nem lehet gond. Ha rászólsz a haverodra, akkor balhét csinálhat, te jönnél ki belőle sz.rul, mintha féltékeny lennél és ez már nagyobb problémát szülne, mint ami most van.

Csak akkor lépj közbe, ha már valami konkrétumot veszel észre (mondjuk ténylegesen elkezd a csajodra nyomulni).

2013. márc. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!