Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gazdag férfi - szegény lány :...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfi - szegény lány : mennyire akadály a pénz egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra keresem a választ, hogy egy gazdag férfi meddig viseli el azt, hogy a barátnője csak akkor tud olyan színvonalas helyekre járni vele, amelyeket ő kedvel, ha ő állja a költségeket?
2013. márc. 10. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után el fogja fogadni,hogy te fizess...később ez már alap lesz,mivel neki nincs,és együtt vagytok...
2013. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Emberfüggő. Van ahol ez egy életre szól (mármint hogy

nincs probléma), de van, ahol kiütközik.


Engem soha nem zavart, ha a barátnőm nem egy szinten

mozgott velem pénz terén, és ebből soha nem volt probléma.

2013. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

szerintem, ha a pasi szereti a lányt, akkor bármeddig, legalábbis én így vagyok vele


24/F

2013. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 fospuska ***** válasza:
70%
amennyiben a lányon tisztán látszik,hogy nem a pénzre hajt,akkor ebből soha nem lesz gond.
2013. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan ismerősöm, aki az ország egyik leggazdagabb emberének a fia, és neki egy mondhatni közrendű barátnője van 2 éve ráadásul! Elvannak meg minden, sőt a pasi mindig mndent kifizet neki, nemcsak puccos éttermeket, hanem külföldi nyaralásokat is, még a kocsiját is vezetheti. Tudom, hihetetlenül hangzik, de komolyan így van! Viszont apukám szerint tuti nem fogja elvenni, csak játszadozik vele, majd lesz neki egy nekivaló. És igen, a pénz igenis akakály egy kapcsolatban, főleg ha túl nagy a különbség. Én nem is tudom, szívesen elfogadnék-e egy meghívást egy olyan étterembe, ahol 80 ezer FT egy vacsora (ilyen volt szilveszterkor Budapest egyik legdrágább étterme).
2013. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

3! egyet értek

ha a pasi szereti, persze a lány is őt, tehát kölcsönös, akkor a nem okoz akadályt N

2013. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem fura az egész helyzet. Pl megkérdezi, hogy van-e kedvem elmenni élményfürdőzni, mire közlöm, hogy sorry, de nagyon sokadika van. Erre legyint egyet, majd kijelenti, hogy nem azt kérdezte, hogy pénzem van-e, hanem azt, hogy kedvem van-e, szerinte ez az egész részletkérdés, ő nem vár el tőlem semmi hozzájárulást, ne vicceljek.


Nem a pénz miatt vagyok vele, s örülök, ha vele lehetek. Csak nem tudom, mivel okozok nagyobb bajt : ha "hagyom magam" vagy azzal, ha kihúzom magam a programok alól valami más ürüggyel?

2013. márc. 10. 20:21
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez rajtad múlik. Kihúzni magad mindenféle ürüggyel ne

akard, az már kifogások keresése, és akkor tuti nem lesz

hosszútávú a kapcsolat!


Le kell ülni, ha olyan van, és elbeszélgetni, hogy téged

ez a része zavar, és nem lehet elintézni egy "ugyanmár"

válasszal.

2013. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 fospuska ***** válasza:
78%
ha kihúzod magad. kinézem belőled, hogy megköszönöd és a magad módján viszonozod és egy normális palinak ennyi bőven elég.
2013. márc. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged,és azért akar meghívni erre-arra.Fogadd el!Bőven örülni fog viszonzásként annak,hogy vagy neki,és szereted.
2013. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!