Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a korkülönbség ami még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a korkülönbség ami még belefér?

Figyelt kérdés
23 éves férfi mellett hogy mutatna egy 16 éves lány? Szerintetek már sok a korkülönbség? Mi az a kor ami még belefér?
2013. márc. 11. 09:10
 1/6 anonim válasza:
100%

Ó én 16 voltam, mikor egymásra találtunk, ő 23 :-D

12 éve vagyunk együtt, mostmár házasok és szülők! Véleményem szerint nem nagy a korkülönbség!

2013. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Határeset. Idősebb jobban mutatna :).
2013. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam a 10 év a max. Hát nem kevés az a 7 év nálatok de még épp működhet. Ember és kapcsolat függő.
2013. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl sok nekem hatar max 5 ev a mostani baratnom 20 en 24 szoval belefer :) a ferfi viselkedesetol is fugg a dolog es h mit akar gyerekes tinit vagy idosebb tapasztaltabb not aki tudja mit kell tenni es kulonbozo szitukban hogy kell viselkedni! szemelytol fuggo! so ksikert nektek udvee 24F
2013. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2,3 év a max.
2013. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még éppen határeset.
2013. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!