Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy egy lány, azután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy egy lány, azután hogy megmondom neki hogy tetszik, elkezdjen érdeklődni irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, de teljesen érdektelen irántam. Szoktunk néha beszélgetni, de sose néz rám, csak ha valami vicceset mondok fakton. Ebből leszűrtem hogy valószínűleg én nem tetszek neki. Gondolom ő tudja hogy nekem tetszik, mert szerintem teljesen egyértelmű jeleket adok :D Azon gondolkoztam, hogy valamikor azért elmondom neki hogy tetszik nekem, legalább meg akarom próbálni.. Esetleg van rá némi esély, hogy ezek után kicsit elkezdjem érdekelni?

17/F


2013. márc. 11. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

nem,egy lány sosem kezd el érdeklődni csak ez miatt

ha felakarod hívni magadra a figyelmét nem lesz elég ennyi,max bóknak fogja majd fel

2013. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Ha nem jön össze, akkor meg hagyd a p+csába.
2013. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképpen mondd el neki, különben meg fog őlni az ideg ha nem teszed meg, minél tovább húzod annál rosszabb lesz. Minél hamarabb járj a végére, hogy van e esélyed, amíg el nem halásszák előled...
2013. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!