Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 18 és fél éves barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 18 és fél éves barátommal már 3 hónapja együtt vagyunk, nagyon szeretem és úgy érzem h már többet is megtennék (nemcsak csók) mit tehetnék?

Figyelt kérdés
úgy érzem h egy lassan 19 éves srác többet akarna mint egy-két puszi. Teljesen megértem, ezért szeretném minél boldogabbá tenni ;) akár le is feküdnék vele, de még kicsit félek. Petting még nem is volt. Mit tanácsoltok?mit tegyek? Lassan 16/L
2013. márc. 11. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem még várj vagy, ha teheted tudasd vele, hogy várnál, de én úgy volnék vele, hogy először csak pettingelnék, aztán a pettingelések után, pár hónapra rá bedobnám a derekam. :) De ha fel vagy készülve akkor és tényleg olyan jó a kapcsolatotok akkor érdemes nemikapcsolatba lépni, ne hogy meg bánd:) De ha szerelem nagy akkor az jó. Nem tudom szűz vagy még vagy már nem?:) És mikor töltöd a 16-ot?
2013. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát még szűz vagyok :) és szeptemberben leszek 16...nagyon szeretem,és fel is jött a téma,mondtam h még várnék,de a helyzet az h annyira kivánom meg minden,csak kicsit félek meg szégyenlős vagyok :/
2013. márc. 11. 19:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor várj még vele, csak akkor tegyél ilyen lépéseket, ha már tényleg komolyan gondolod! Nagyon jól gondold meg. De szerintem mindenképp csak kis ízelítővel kezdjétek.. Akkor ő is tudni fogja, hogy csak a megfelelő pillanatra vársz:)
2013. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És előző voltam 18/L én 18 éves koromig vártam.. a nagy Ő-re egyébként azt tegyük hozzá. Mondjuk 3 héten belül 19 leszek.
2013. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a közösüléssel várj még pár hónapot. A pettinget meg próbáld ki nyugodtan :)
2013. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az fura lenne ha ugy csinálnám h neki jó legyen,h őt kielégitem,de megmondanám neki h én még nem szeretném,és ezzel is várnék? :/ kicsit fura ODA engedni bárkit is...
2013. márc. 11. 20:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég fura. Nem is javaslom, hogy csináld neki. Ha nem kívánod elégé előfordulhat, hogy megundorodsz tőle. Annyit nem ér az egész, hogy ez miatt legyen későbbiekben problémád. Ha a srác nem tud olyan állapotba hozni, hogy szívesen vedd tőle a kényeztetést, akkor ennyi.
2013. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De,nagyon is kívánom,különben nem tenném meg neki ;)...am ő is nagyon fel tud izgatni,de a magam részéről még várnék
2013. márc. 12. 20:29
 9/10 anonim válasza:
de ne várj túl sokàig én egyszer ezt tettem a fiu egyik napról a másikra elhagyott ( 23 èves vagyok )
2013. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h emiatt elhagyna,ha meg igen,akk ugy sem szeretett igazán...de sztem ez nem merül fel :)
2013. márc. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!