Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nehezítette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nehezítette meg a párkapcsolatok kialakítását, és magánszféra meglétét a sok kommunikációs médium, és a közösségi internetes oldalak?

Figyelt kérdés

Egyszerűbben:Sok helyen vannak a magán dolgaink adatszerűen kezelve,kiírva,kimondva.Akár telefonon,különböző adatlapokon,pl.myvip,facebook,hotdog stb.És az ismerkedés rövidebb,és felszínesebb ezek miatt?

A személyes ismerkedések is sokszor facebookon folytatódnak...


2013. márc. 12. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:

meg kell tanulni helyesen használni ezeket az oldalakat, hogy lehetőségek legyenek a számunkra, és ne ellehetetlenítsék a hétköznapjainkat, vagy akár veszélybe sodorjanak

ha nem alakult még ezek használatának a kultúrája, akkor a használatuk mindig a legfiatalabbakra nézve kockázatos

akinek már érettebb személyisége van, és megszilárdult értékrendje, az kell, hogy tudja használni ezeket az oldalakat, tehát nem sodródik csak bennük az árral

2013. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kár, hogy a kérdést nem lehet felpontozni. Válasz: de és koorvára így van. Nem is véletlenül a semmire találták ki csak úgy. Persze a csodagyerek rájött mekkora karajság a fb, jót akart a világnak :) Kit nézünk hülyének?!
2013. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez is nézőpont kérdése

pl a kerék. amióta feltalálták messzebbre eljutunk, de több a halott

2013. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Albert Einstein is csak jót akart az atomenergia hasznosításával...

Azért így fogalmaztam meg a kérdést,hogy egy értelmi szintet meg üssön az,aki ide ír.

Most már van az a generáció,akik a facebookon élik az életüket,ha egy kicsit nagyobb levegőt vesznek,azt is kiírják...Ők azért elég befolyásolhatóak és mint általában a tinik,nem a jó példát veszik észre.

Egy ideje egyedülálló vagyok megint.Sok évig voltam ugyanazzal a nővel és úgy látszik lemaradtam.

Mindenhol társkeresőn rengeteg adatot kérnek,ne hogy kérdeznie kelljen a nőnek.Élőben is minél rövidebb idő alatt akarnak minden fontosabbat megtudni...

Azt már nem is említem,mennyire közkedveltek lettek a ribancok,hála a tvnek.

2013. márc. 12. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:

engem nem érdekel,mi van az oldalán,akkor is megkérdezem élőben,ha érdekel a másik.:D vagy beszélek vele részletesebben. pl "te is szereted az xyz(műsor)-t? tegnap pont adták a tv-ben. ki a kedvencen/melyik a legjobb rész,stb.." Nem zavartatom magam. Nem hiszem,hogy égő lenne egy olyannál,akit ismerek egy ideje személyesen.


Az ismerkedést meg az ilyesmit tényleg nehezíti,de a huszonévesek körében és az attól idősebb generációknál nem vészes. Inkább a tizenévesek,korombeliek vannak rosszabb helyzetben.:) Az pedig nem tud érdekelni,ha valaki látja,hány éves vagyok,melyik városban lakom,esetleg hol tanulok. Aki ismer,az amúgy is tudja,aki nem,anbak semmitmondó ennyi infó. Az meg,ha kint van,hogy kapcsolatban,ugyanez a kategória.:)


Az a gáz,mikor valaki fél életét ezeken a sz.rokon tölti,de szerencsére akiket én ismerek,talán ha 3 ilyen van. Azok meg ìgy jártak.:D

16/L

2013. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Bár nekem a facebookom inkább munkához optimalizált, minimális személyes adattal. És nem is ott ismerkedem.


Ezek az oldalak csak egy lehetőséget biztosítanak, amivel nem muszáj élni. Ha valaki mégis él vele, az az ő saját döntése. Szerintem.

2013. márc. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

autót is lehet közlekedési eszköznek használni, meg fegyvernek ha 100km/h belehajtasz vele a tömegbe.



Egyszerű a helyzet. Nem kell hagyni hogy fb-n meg más netes online módon folytatódjon a beszélgetés.

2013. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írod, ezek médiumok, tehát közvetítők. Olyan helyekre is beléptek, ahol azelőtt nem volt közvetítés, mert közvetlen volt a kommunikáció.

Viszont ott segítség, ahol eddig NEM volt közvetítés...:)

2013. jún. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!