Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írnátok bele, hogy megérts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnátok bele, hogy megértse és végre békén hagyjon?

Figyelt kérdés
Lányokat kérdezném, mert rólatok van szó. Most írom meg a levelet egy lánynak, hogy értse meg nem akarok tőle semmit.2 találkozásunk volt, szex nem, csak csók, de rájöttem, hogy nincs szükségem rá.
2013. márc. 12. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért levélben írod?:D Nem lenne egyszerűbb mondani?

Amúgy: Nem akarok már tőled, semmit. Kérlek felejts el engem, úgy érzem hogy ez nem működne köztünk.:D

2013. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem helybeli. 50 km-re lakik. És kösz, de ezt már mondtam neki. De nem akarja feladni. Belefáradtam.
2013. márc. 12. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyha olyan messze lakik akkor mondhatod neki azt is hogy nem akarsz belekezdeni egy távkapcsolatba..vagy ha ezt sem érti meg akkor ne válaszolj a leveleire..
2013. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nem akarja feladni?

Ha mindenre reagálsz, esetleg még - nem szándékosan - picit biztatod is, akkor nem fogja feladni.

Mondd el, hogy nem akarsz tőle semmit, és onnantól egyáltalán semmire ne reagálj.

2013. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez az, hogy illemből nem mertem elküldeni keményen. De most megírom neki keményebben.
2013. márc. 12. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
tiltsd le ahonnan tudod, próbáld meg kerülni őt.:D
2013. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Határozottan és félreértést nem tűrően mondd meg neki, hogy köztetek soha nem lesz semmi, nem akarsz tőle semmit, hagyjon békén. Ne beszélgess vele barátilag sem. Ha nem ért a szóból, ne válaszolj az üzeneteire, ne vedd fel neki a telefont és ahonnan csak lehet tiltsd le, találkozni meg pláne ne találkozz vele. Akkor nem lesz más választása, mint hogy feladja.
2013. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Zaklatót egyszer udvariasan, de határozottan visszautasítani, aztán levegőnek nézni.
2013. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A gond az, hogy ilyenkor a pasik saját hiúságuk legyezgetése miatt picit lebegtetik a dolgot. A teljes letiltás nem vezet jóra, attól még jobban beindul...

Inkább csak határozottan közölni, és utána nem állni vele szóba. Ha esetleg tovább próbálkozna, akkor meg újra és újra egyértelműen és határozottan elmondani, hogy nem akarsz semmit (de csak ezt, semmi más kommunikáció ne legyen!)

2013. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!