Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit néztek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek meg először egy fiún?

Figyelt kérdés

Mi alapján mondjátok csak ránézésre egy fiúról hogy ő jól néz ki vagy tetszik?

17/F


2013. márc. 13. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
arc, stílus, megjelenés,
2013. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!

En azt tesztelem le, hogy bunko-e!

Az osztalytarsaim kozul csak egy fiu koszon!

Szamomra az alapmuveltseg fontos, mert ha az valakiben nincs meg a baratkozas se johet szoba!

Azert nem kell akarkinek koszoni, de a boltban az eladonak, osztalytarsaknak, rokonok,stb.

Aztan ismerje a koszi es tessek fogalmakat is.

Nalam az is pozitiv ha nem itel meg valakit elso latasra a pasi.

Ha az alapmuveltseg megvan, az itelo kepeseg, a kedveseg akkor szoba johet a baratkozas! En kinosnak talalom azt hogy bunkokkal vagyok korulveve!

Es ha van baratnoje akkor is


Pasit meg aztan ugy valasztok, hogy megnezem mikent tekint ram .

Es nekem eleg hogy normalul nezzenek ki. Szep arc es egy kis izom.

Remelem srgitettem!

16/girl

2013. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocsi ez kimaradt!


Ha van baratnoje akkor is illik koszoni egy lanynak! Nem kell kezen csokolni, meg mosolyogni, de azert mondjon egy sziat!


A tobbit mind leirtam.

Szivesen valaszoltam a feltett kerdesedre!

Jo ejszakat!

16/girl

2013. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szemek, utána arc és test. :)
2013. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
a szemek nagyon sok mindent elárulnak+arc először,meg az alak,testmagasság,kisugárzás
2014. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
először arc, leginkább a fogait és a szemét aztán pedig a testét és a ruháit :) ha ezek rendben vannak, tiszta és ápolt már rossz nagyon nem lehet :)
2014. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!