Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy érzem halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy érzem halálosan szerelmes vagyok a páromba, néha pedig azt, hogy jobb lenne külön. (ez egy nap többször is váltakozik) Normális ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem én vagyok az, aki mindig minden hülyeségét megbocsátja és azt hiszi h mindent elnézek és el is fogok nézni neki. Emellett viszont ahogy bánik velem, ahogy viselkedik velem az valami csodálatos. Ambivalens érzéseim vannak. Lehet, hogy én nagyítom fel a problémákat? Össze vagyok zavarodva.
2013. márc. 16. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik a problémák?
2013. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sok apró dolog. Én: túl féltékeny vagyok, hisztis, és abban is problémát és bántó dolgot látok amiben nincs is. Ő: hazudik a konfliktuskerülés miatt, sokszor megbánt kisebb dolgokkal. Ő imádja a családját, én utálom őket. (ezt persze nem mutatom csak belül fortyogok)
2013. márc. 16. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. ugyanez van velünk is, csak én nem útálom a családját.

mi is nagyon sokat veszekszünk, sokszor olyan lenéző, mintha nem is tudom ki lenne, én meg csak egy senki. de utána meg teljesen másképp viselkedik. Nem tudom, hogy milyen valójában, de nem tudnék lemondani róla. pedig tudom, hogy úgy is megcsal egyszer, a természetéből adódóan:(

2013. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nálunk is ugyan ez kb a helyzet. Az a baj h túl sokat agyalsz, próbáld meg h pozítívan közeledj felé. Ne minden cselekvésében a rosszat keresd. És próbáld ki, h "egy lépést hátrálsz" vagyis kéresd magad kicsit. Várd meg például egyszer azt, h ő keressen, ha csináltok vmit, akkor hagyd hogy úgy legyen amit ő akar, várd ki a végét. A kedvesség a legfontosabb, figyelmesség, de nem szabad túlzásba esni, szép szolídan, ha úgy viselkedsz vele ahogy elvárod h ő viselkedjen veled, akkor észbe kap. Ha nem akkor dúrvább eszközök bevetésére lesz szükség xD
2013. márc. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!