Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog amit csinál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog amit csinál? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátom 19 éves, a barátnője 20. Együtt vannak valamivel több mint 2 éve. A barátomnak szinte arról szólnak a hétköznapjai, hogy a korai busszal megy be a barátnőjéhez, szünetekben és suli után együtt vannak, haza jön ül le a gép elé, hogy ott beszéljenek majd este pedig telefonon. ez napi szinten megy, a hétvégék többségén pedig együtt is vannak, egymásnál alszanak. Otthon pedig e-közben alig akar valamit is csinál, dolgozni is nehezen akar... Lehet az ilyennel kezdeni valamit?
2013. márc. 16. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd az lesz vicces, amikor a csajszi dobja azzal, hogy nincs elég tere. :DDD
2013. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az otthoni dolgokat a szüleinek kellene lerendeznie... Nincs közöd hozzá. Nem a legnormálisabb dolog, hogy nincs más szociális élete... De hát rosszabbat is hallottunk már.
2013. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy a szerelem.. majd elmúlik.. vagy csak rájön, hogy nem jó dolog ezt így folytatni..
2013. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem vmi normális, hogy ennyit vannak együtt. Nem egészséges..
2013. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ezt egy idő után meg lehet unni, viszont ha a barátod barátnőjének ezzel nincs gondja akkor semmi gond sincs. Viszont ha a barátnőnek ez nem tetszik nem neked kéne panaszkodnia, hanem megbeszélni a barátoddal hogy kicsit kevesebbet kéne együtt tölteniük. 1 jó tanács: ŐSZINTESÉG
2013. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szopó a dolog. Ha nincs élete, akkor nem lehet sosem igazán boldog. A kiscsajtól reméli, de előbb utóbb úgyis vége. Miért nem él egy kicsit?
2013. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az őszinteség megvan, már én is mondtam neki, hogy inkább most élne, mert pár év múlva már késő lesz...

Az az igazság, hogy a barátomék valamivel jobban élnek mint a barátnője. Aztán nem egyszer voltam már fültanúja, hogy mondja a barátomnak: hozzál ezt, hozzál azt, süssél ezt-azt stb.

2013. márc. 16. 17:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt is mondtam neki, hogy ha dolgoznia kell majd járni, akkor mi lesz? Mert akkor nem lehet azt, hogy munka közben is azt nézi, mikor tudja felhívni vagy egy üzenetet küldeni neki... De egyelőre, ahogy észrevettem ezen cseppet sem gondolkodik.
2013. márc. 16. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyen az ő dolga, jó? Gondolom már egyszer elmagyaráztad neki. Ezen túl szerintem ne itt beszéld ki ismeretlenül...Attól nem lesz jobb.
2013. márc. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!