Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám nyomult egy részeg rocker....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nyomult egy részeg rocker. Jol tettem?

Figyelt kérdés

A városban van egy rockbanda, amiért rajongok és szeretem a számaikat. Jövő héten lesz koncert is amire elmegyek. A az egyik tag ott volt a múltkori buliban részegen. Szeretem az együttest de lepaittintottam a gyereket mert nyomult.

Most tök hülyén érzem magam.. van köztünk 13 év korkülönbség, hazafele menet alig akart jönni rám volt hagyatkozva, én 10 másik emberel voltam ők segítettek hazacipleni, mikor elment azt mondta megint elszúrta.. tök hülyén érzem magam :(


2013. márc. 17. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell hülyén érezned magad, ha nem tetszik a srác + még a korkülönbség is sok köztetek akkor jól cselekedtél..

Vagy inkább azt lett volna jobb ha mondjuk huzzod az agyát és később küldöd el jobban fájt volna neki..

2013. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első, miért lett volna jó, ha jobban fájt volna neki? Szereti a lányt, részeg, nyomul, az ilyet szépen, udvariasan el kell küldeni, ha nem megy, le kell lépni. Mi a herótért lett volna jobb, ha jobban fájt volna neki?
2013. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!