Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ti hogy fogadtátok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy fogadtátok el azt a tényt, hogy elhagytak titeket másért?

Figyelt kérdés
Ez még önmagában nem is lenne nagy baj, de nem rég derült ki (csak én naív kis szerelmes lány nem láttam a rózsaszín ködtől elvakítva) hogy a barátom már elég intenzíven megcsalt ezzel a lánnyal, akiért elhagyott... Ti amikor megtudtátok hogyan reagáltátok le? És mennyi időbe telt kiheverni? Szebb lányért hagyott el titeket? És mennyi ideig tartott a kapcsolatuk?(ha tudtok róla)És tudnátok pár tanácsot vagy tippet adni, hogy ne ezen rágódjak egész nap hogy már a másik lányt csókolgatja meg vele van? :/ Köszi a válaszokat! :)
2013. márc. 17. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csaj vagyok, de ha már a kapcsolat közben megcsalt, akkor gerinctelen ember, hogy ennyibe sem nézett Téged..

Egy ilyen embert jobb elfelejteni, nem ?

2013. márc. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne sírj, ne bánkódj, bár tudom, hogy nagyon rossz :S Sosem volt még barátom, de más "kapcsolatokban" (barátság, stb) engem is "dobtak" már így. A Te esetedre csak azt tudom mondani, hogy az ilyen fiúért nem kár. Talán felismerte, hogy Te nem az a lány vagy, akivel ő majd úgy tud szórakozgatni, ahogy szeretne, ezért hagyott ott, ezért csalt meg... Te is értékes vagy, nem azért hagytak el, mert semmit sem érsz! Aki egyszer megcsinálja, annak a második alkalom sem lesz lehetetlen, meg fogja csinálni majd azzal a lánnyal is ugyanezt, amíg be nem nő a feje lágya! Az élet könnyű, csak a leckék fájdalmasak...
2013. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csúnyábbért hagyott ott. Nem tudtam mit csinálni, nyeltem egy nagyot és továbbléptem.
2013. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!