Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak ennyire megkesere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ennyire megkeseredve a fiatal fiúk manapság?

Figyelt kérdés

Miért gondolják, hogy csak párban lehetnek boldogok és miért hiszik azt, hogy ki tudnak alakítani úgy kapcsolatot, hogy az utcán leszólítanak lányokat?

Miért nem járnak valamilyen társasági helyre a haverjukkal/haverjaikkal?

Miért nincs önbizalmuk?



2013. márc. 17. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Nem csak párban van boldogság ez talán igaz, de hogyha valakinek még sosem volt senkije, és nem kellett a kutyának sem, az más kérdés, nem?

2. Nincsenek haverjaim, se barátaim, se ismerőseim!

3. Önbizalmam van az élet más területeiről, de semmit sem ér, mert ronda vagyok, ezért az egyetlen dolog, amit lányokból ki tudok váltani, az az undor.

2013. márc. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem teljesen igaz.. Nekem sincs sok barátom még se vagyok letörve.. Mert inkább legyen 5 haverom mint 100 kamu..:D

Amúgy csajozási téren nem rég lett vége egy kapcsolatomnak és úgy érzem hogy nem állok még készen egy újabb komolyabbra így most pihentettem.

Az önbizalom hiány pedig sok fiúnál azért van mert nem tudják mit akarnak tőlük azok a csajok akik éppen kiszemeltek, mert ti azt várjátok hogy lépjünk amikor még konkrét jeleket nem adtok.

2013. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolod 1., hogy gond lehet veled, ha nincsenek haverjaid, barátaid?
2013. márc. 17. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól valaki kerüli a párkapcsolatot még nem biztos h megkeseredett.

Vannak emberek akiik nem igénylik a társaságot, nem vágynak senkire csak élnek a saját kis világukban.

De ők így boldogok.

Ettől még nincs semmi bajuk lehetnek sikeresek és lehet önbizalmuk is.


24 F

2013. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: Igen, a gond velem van, mert személyiségemből adódóan engem könnyű kihasználni, ahogy ezt minden egyes "barátom" megtette velem a múltban. (1-es voltam)
2013. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ,te magad válaszoltad meg a kérdésedet az utolsó hozzászólásodban. Gond van velünk!


Nekem sok barátom van ,de mindegyik családos ember már így velük nem járunk szórakozni. Voltak lány osztálytársaim akikkel jártunk is ,de általános iskolában szóval az vicc. Utána jött a középiskola ott fiú suli vagyis 0 csaj utána még 2 év másik suli megint nem volt lány...


Szórakozni,társasági helyre? Hova? Kis városban nem nagyon van lehetőség ilyenekre mert van 3 disco 1 drogos hely 1 az idősebbeknek 1 meg tele van fiatal 14-16 éves lányokkal. Mivel ezek kilőve marad a kocsma ,de ott általában társaságok ülnek ahol már nincs helye senkinek.


Önbizalom: Akár mikor próbálkoztam és eljutottunk egy darabig jött a lerázó szöveg, van komoly kapcsolatom,még nem állok másik kapcsolatra készen, szeretlek mint barátot stb.... Neked ezek után hogyan lenne önbizalmad ,ha oda kéne valakihez menni.

2013. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond azokkal akiknek nincsenek barátai? Lehet csak peches avagy rossz helyen és emberekkel hozta össze az élet.
2013. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!