Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, olyan szerelem, amikor olyanba vagyok szerelmesek, aki elsőre nem az estünk?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
igen,velem már előfordult
2013. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult 1x.
2013. márc. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, velem is. általában ez olyankor van amikor megismered a másikat jobban és a külseje már nem is olyan fontos, vagy sokkal jobban tetszik mint azelött, mert a lelkét is látod :))
2013. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem létezik...sőt! Aki most a szerelmem,lassan 1 éve együtt leszünk...elsőre nem nagyon tetszett és nem is gondoltam,hogy szerelmes leszek belé...kicsit furi volt számomra az egyénisége...de minden megváltozott mikor igazán megismertem,egyre jobb és kedvesebb lett számomra és egy hihetetlen embert ismertem meg a személyében. Nem is bánom,hogy így történt.Szerintem,ha szerelmes leszel valakibe,ő tökéletes lesz,még ha azleőtt nem is volt az eseted.

2013. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik. Jelenlegi párommal több, mint egy éve vagyunk együtt, és előtte egy évig a legjobb barátom volt. Külsőre egyáltalán nem volt az esetem pl., úgy voltam vele, hogy maradjunk barátok. Aztán csak egymásba szerettünk :)
2013. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van ilyen, velem már előfordult.
2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!