Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek barátomnak második...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátomnak második évfordulóra?

Figyelt kérdés
Lassan két évesek leszünk ès fogalmam nincsen mit vegyek neki. Valami nagy dologra gondoltam mert az elsö èvfordulora nem vettem semmi...:SS Valami ütös tipp? (Nagyon szereti a motorokat, van neki kettö is)
2013. márc. 17. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jaj már...figyelj a motoros cuccok mind drágák. mi lenne, ha csináltatnál neki egy bögrét egy közös fényképpel? gondolom teát/kávét szokott inni
2013. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én nem hiszem el, hogy az emberek még mindig ezeket a közös fényképes szarokat nyomják... ennél sablonosabb és fantáziátlanabb ajándékot el se tudnék képzelni...


egyébként te is ki tudnád deríteni mire vágyik szerintem... parfüm, pénztárca, póló/ing, nyaklánc/karkötő... te ismered

2013. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az igaz... hát nem mindig szokott bögrèzni, meg nagyon sok van nekik :/
2013. márc. 17. 21:42
 4/12 A kérdező kommentje:
Nèha ki számithatattlan egyik percben kell neki másikban pedig nem. Mondjuk szülinapjára adtak neki egy üveg whiskyt annak örült :D.
2013. márc. 17. 21:44
 5/12 anonim válasza:
Kiscipőt.>:) Utána bármit is kap igazinak, örülni fog. :)
2013. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

2. válaszoló, szerintem amiket írtál még sokkal sablonosabbak :D Nem sértésnek írom, ez a véleményem.

Szerintem többet ér ha csinálsz neki valamit.

2013. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon süti sütös de pl.: torta? Vagy egy egyedileg tervezet póló?
2013. márc. 17. 22:13
 8/12 anonim ***** válasza:

Aha, ilyesmi jutott nekem is eszembe :)

Vagy egy vacsi, ha elég bátor vagy hozzá.

2013. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6. szerintem nem sablonos :D sokkal 'személyre szabhatóbb' ajándékok mint gondolnátok :)


én pl. a barátomnak egy olyan nyakláncot vettem szülinapjára mint amit Nancy adott Sidnek (Sex pistols... mindketten szeretjük a bandát és ők is egy szerelmespár voltak :)) és egy fekete Pókemberes pólót, mivel Pókember a kedvenc szuperhőse, jól is néz ki a póló és mellesleg én is nagyon szeretem az ilyen képregényeket/szuperhősöket :)


az előző barátomnak meg egy Avenged Sevenfoldos pénztárcát vettem mert nem volt pénztárcája és ez a kedvenc bandája. szerintem sokkal sablonosabb egy közös képes bögre... :D

2013. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-es, így ezeket elismerem, hogy személyre szabottak voltak.

De fényképes bögrét se emlegettem :D

Én vacsi vagy saját készítésű valami párti vagyok. :)

2013. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!