Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Micsinaljak? A baratomnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Micsinaljak? A baratomnak a baratjanak a csaja feltekeny lett. Olyan hulyen erzem magam emiatt!

Figyelt kérdés
A baratomnak hulyesegbol azt mondta a haverja,hogy a punciert puncsolni kell... En meg facen megkerdeztem ezt tole,hogy tenyleg ezt mondta a baratomnak? A sracnak a baratnoje elolvasta ezt es feltekeny lett es kiakadt ezen..Olyan hulyen erzem magam?Mar bocsanatott kertem,en tenyleg csak ezt akartam megtudni,hogy ezt mondta a pasimnak..
2013. márc. 19. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a barátod elmesélte, hogy a haverja ezt és ezt mondta, akkor miért nem egyértelmű számodra, hogy EZT MONDTA? :D nem hiszel a barátodnak? Szerinted ilyeneket hazudik??

Vagy mást akartál a sráctól...

2013. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hulyeskedtem a gyerekkel aztan megkerdeztem xd
2013. márc. 19. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért megnézném az arcodat, ha kiderülne, hogy a barátod barátjának a csaja "hülyéskedne" FB-on a Te pasiddal..

Nálunk íratlan törvény, hogy a barátnőm pasija, vagy a barátom barátja számomra tabu. Nem írok neki sehol.

2013. márc. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szoktak egymast szivatni azzal hogy a masikra fogjak h ezt meg ezt mondta rolam neki meg ilyenek. en meg kerdeztem... mert ilyet meg soha nem.mondott. es ezzel nem hulyeskedtem.
2013. márc. 19. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

egyszer azt írod, hogy hülyéskedtél a gyerekkel, utána meg hogy nem... szerintem te se tudod merre vagy arccal.

mindenesetre elég gáz, hogy a pasid haverját ilyen kérdésekkel bombázod. gratulálni tudok, nagyon fejlett felfogású vagy! agyilag 10...

ha már van pasid, lehetne annyi eszed, hogy nem viccelődsz ilyenekkel, és főleg lehetne benned annyi ERKÖLCS, hogy figyelembe veszed a pasidat, illetve a haverodat és az ő nőjét egyaránt. gusztustalan amikor csitrik így poénkodnak... attól tartok te is kilincs-szindrómás vagy :(

2013. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérj bocsánatot még egyszer, és közben próbáld meg elmagyarázni a féltékenykedő lánynak, hogy te tényleg nem akartál semmit a barátjától. Legközelebb meg legyen annyi eszed, hogy nem irkálsz puncikról olyan pasiknak, akiknek van párkapcsolata... Ennyi.
2013. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok csá igy őszintébe ;-)
2013. márc. 19. 10:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2013. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!