Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes magatartás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes magatartás, ha egy lány internetes ismerkedés során féltékenyé akar tenni?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal interneten keresztül és szerintem féltékennyé akar tenni (csajos tesztelés), ugyanis van egy fiú akivel állítólag még beszélget újabban és eléggé sokat mesél róla, tehát nagyon az az érzésem hogy csak féltékennyé akar tenni. Szerintetek ilyen helyzetben hogy viselkedjek?
2013. márc. 20. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
hát én azt tenném, hogy egyszerűen nem reagálnék arra amit a másik gyerekről mesél.
2013. márc. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a neten akarok pasizni, akkor azért előtte kell néhány jó pontot szereznem,hogy elhívjon egy találkára. Nem éppen azt vetném be,hogy próbálom féltékennyé tenni. De ha már ilyet csinálnék, akkor engem az zavarna,hogy ha nem reagál rá. Szóval vedd úgy,mintha nem is írt volna ilyet :D
2013. márc. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ne foglalkozzál azzal amit ír a másikról

ha pedig idegesít kérdezd meg tőle mit szeretne, zárd rövidre, rajtad múlik N

2013. márc. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De sajnos eddig reagáltam rá :(

Ezek után ezt tudom még korrigálni? mit csináljak ezek után?

2013. márc. 20. 00:31
 5/10 anonim ***** válasza:
ne reagálj rá, vagy tereld el a témát, de semmiképp se hagyd hogy más pasikról meséljen neked. hogyha fel akarna szedni téged, vagyis férfiként tekintene rád, akkor nem mesélne más pasikról. kivéve, ahogy mondod, ha szándékosan tesztel vagy féltékennyé akar tenni. ne legyél féltékeny, mindig neked kell irányítanod a kapcsolat menetét, mindig az kell hogy ő fusson utánad és ne te könyörögj neki, mert különben elveszíted a férfiasságodat, ezáltal semmi leszel a szemében. általában ha egy csaj más pasikról mesél az azt jelenti hogy a barátzónába akar tenni, vagy már ott is vagy. hiszen kikkel beszéli meg a pasiügyeit? a barátnőivel. te is az lehetsz, ha nem vigyázol: fiúbarátnő. persze lehet hogy tudatosan trükközik veled, de kevés az ennyire furfangos nő
2013. márc. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Matek tanár és olykor szíveket is küld...szóval....
2013. márc. 20. 01:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha,persze...
2013. márc. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Baccardi01 ***** válasza:
Meg akar kavarni, kétségek közt hagyni. Szerintem.
2013. márc. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lelépni
2013. márc. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem foglalkozol vele. Neten kilépsz és kész.
2013. márc. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!